Szukaj

Niepokojący post Natalii Klimas po porodzie: „Czuję jak ogarnia mnie smutek i lęk, i poczucie że nie daję rady”. Serce pęka…

Natalia Klimas

Natalia Klimas

Natalia Klimas przeżywa ciężkie chwile. Świeżo upieczona mama wyżaliła się na Instagramie. Internauci pocieszają gwiazdę, liczą na jej lepsze samopoczucie.

Latem ubiegłego roku Natalia Klimas pokazała zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć ją w kostiumie kąpielowym, gdy chłodziła się w basenie razem ze swoją starszą córeczką. Zaprezentowała wtedy sporych rozmiarów brzuszek i pochwaliła się, że jej rodzina wkrótce znowu się powiększy. Od tamtej pory na jej Instagramie można było podziwiać rosnące krągłości.

Przed porodem skarżyła się na problemy z ciążą:

Czuję się tak, jakby ktoś położył mi cegły na piersiach. Przygnieciona, ciężko mi oddychać. Dużo gorzej znoszę końcówkę tej ciąży, mój organizm jest wyczerpany jeszcze po poprzedniej i po karmieniu, nie zdążył się zregenerować. (…) Bardzo dziwne są te ostatnie tygodnie ciąży. Jest mi już ciężko jak cholera z brzuchem, kiedy dzwonią przyjaciele i znajomi i pytają jak się czuję nie mam już nawet siły się krygować i odpowiadam, że mam dosyć i że jestem już zmęczona(…) – można było przeczytać w postach na jej Instagramie.

Mimo trudności bardzo cieszyła się, że jej starsza córka, Zuzia, będzie miała rodzeństwo, bo ona i jej mąż, Mikołaj Bober, są jedynakami. 1 grudnia na świat przyszła druga córeczka aktorki. Otrzymała imię Hania:

Jest! Mam ją! Hanka wreszcie jest z nami! 10/10, 53 cm i 3,2kg. Dziękuję z całego serca Profesor Marcie Szajnik i Dariuszowi Malczykowi. Za wsparcie, spokój i serdeczność. Szpital na Madalińskiego to miejsce narodzin i Zuzi i Hani. Jestem po stokroć wdzięczna. Dałyśmy radę. Nie wierzę w to wszystko!!!!

W poniedziałek wieczorem na profilu Natalii pojawił się niepokojący wpis.

Natalia Klimas o trudnych chwilach po drugim porodzie

Już prawie dwa miesiące Natalia Klimas cieszy się obecnością drugiej córeczki. Jak każda świeżo upieczona mama, ma lepsze i gorsze momenty. Karmienie piersią, częste pobudki w nocy, absorbująca Zuzia, która domaga się uwagi – wszystko to z pewnością powoduje ogromne zmęczenie, a ono z kolei gorszy dzień. Aktorka dała temu wyraz postem na Instagramie.

Dziś jest tak.
Zeszły tydzień był super, a teraz nagle znowu słabo. Nie dzieje się nic dramatycznego i powinnam zachować spokój.
Ale czuję jak ogarnia mnie smutek i lęk i poczucie że nie daję rady, tak jak powinnam.
Ze wszystkim.
A dziś zwłaszcza z karmieniem Hani.
I nawet chyba nie to mnie najbardziej smuci, tylko to, że chciałabym być spokojniejsza i bardziej opanowana,w tej sytuacji, powinnam taka być.
Ale nie jestem. Jutro będzie wszystko dobrze. Ale dziś czuję się jak słaba, rozhisteryzowana małolata. Dobranoc – napisała.

Internautki są pełne zrozumienia. Dziękują Natalii za ten wpis w nadziei, że pomoże zrozumieć, z jakimi trudnościami mierzą się mamy.

  • Jest Pani niesamowicie dzielna z córeczkami z tak małą różnicą wieku! Jutro wszystko będzie już dobrze.
  • Dzięki ze o tym piszesz.
  • Pamiętam sama jak tak się czułam – codziennie o dość długo, trzeba o tym mówić, ważne by o tym pisać. DZIĘKUJĘ!
  • Ma pani pełen prawo tak czuć,mieć gorszy dzień,jesteśmy tylko ludźmi. Proszę pamiętać że dla swoich córek jest Pani najwspanialszą mama na świecie, jutro będzie lepiej,ściskam i przytulam.

Tak wspierające komentarze na pewno poprawia samopoczucie Natalii Klimas, która poruszyła bardzo ważny temat.


Natalia Klimas w niepokojącym wpisie na IG

Natalia Klimas w niepokojącym wpisie na IG

Natalia Klimas
Natalia Klimas i Hania

Natalia Klimas i Hania

Dodaj komentarz

  • Gośćkija pisze:

    A czego się spodziewała, przy tak małej różnicy wieku przy dzieciach, jest szalenie trudno, ale czas szybko mija i będzie miała dwójkę odchowanych razem dzieci .wróci spokojnie do wyjść, zabaw, spotkań , czytania i oglądania Netfixa.Każda kobieta to przechodzi, to nic wyjątkowego, naprawdę.

  • ola pisze:

    tylko kobieta ktora miala taki problem z dwojka malutkich dzieci – potrafi to zrozumiec. Powinna natychmiast zatrudnic nianie i odpoczac, wyspac sie i zadbac o siecie i swoje zdrowie psychiczne, bo chora matka to chore dziecko.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×