Szukaj

Przepiękna 28-letnia polska aktorka przeżywa dramat! Lekarze walczą o jej życie!

Natalia Janoszek w szpitalu

Natalia Janoszek znana jest przede wszystkim w Bollywood, 0d lat jest tam gwiazda i idolką milionów fanów. W Polsce w 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii. Natalia dostała się również do finałowej dwunastki Miss Bikini Universe w Chinach. Gdy zadebiutowała w Bollywood rolą Afreen w dramacie Dreamz  jej kariera w Indiach rozwija się jak w bajce.

Śliczna Polka przeżywa obecnie dramat. 28-letnia Natalia trafiła do szpitala, gdzie lekarze w ostatniej chwili zdołali jej pomóc. Okazuje się, że Janoszek zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, o czym poinformowała na Instagramie.

Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być. Doceniajcie to, że jesteście zdrowi i że macie możliwości. Bądźcie szczerzy, nie marnujcie czasu na głupie gierki, powiedzcie tym których kochacie co czujecie, nie trzymajcie urazy do innych i nie zostawiajcie spraw na póżniej. Nie poświęcajcie energii na rzeczy na które nie macie wpływu i na te nie warte uwagi. Nie bierzcie niczego jakby było wam dane na zawsze, bo nic nie jest na zawsze a my nie jesteśmy nieśmiertelni. Wczoraj to już przeszłość, jutro może nie nadejść dlatego żyjmy tu i teraz? – napisała pod zdjęciem.

Życzymy Natalii szybkiego powrotu do zdrowia.

Dakota Johnson w prowokacyjnej kreacji na premierze “Nowego oblicza Greya”! Zwróciła nią uwagę na swój brzuszek

Joanna Liszowska odmieniona nie do poznania! Gwiazda “Przyjaciółek” już nie ma burzy loków. Zmieniła też kolor włosów!

https://jastrzabpost.pl/newsy/natalia-janoszej-znalazla-sie-w-szpitalu_634478.html


26871623_2058405454372587_7633446225584324608_nNatalia Janoszek - pokaz kolekcji GUESS 2017

Natalia Janoszek - pokaz kolekcji GUESS 2017

Natalia Janoszek na ślubie Ewy Chojnowskiej

Natalia Janoszek na ślubie Ewy Chojnowskiej

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×