Polska WAG założyła bloga! Gwiazda pozazdrościła Annie Lewandowskiej?!

Serial o WAGs Polsat

Serial o WAGs Polsat

Natalia Jakuła prowadzi bloga o ciąży

Wśród polskich WAG’s prawdziwy baby boom. Wszystkich najbardziej interesuje ciąża Anny Lewandowskiej. Trenerka już w kwietniu powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Póki co, sporo pracuje, ale nie zapomina o odpoczynku.

Zobacz: Nie tylko kulki mocy! Wiemy, co Anna Lewandowska serwuje uczestnikom swojego obozu treningowego 

W ciąży jest także Natalia Jakuła. Partnerka Tomasza Iwana urodzi już pod koniec marca. Co jakiś czas na swoim Instagramie dzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami. Teraz postanowiła, że założy bloga. To tam opowiada o swoich odczuciach z okresu ciąży. Mamy power by Natalia Jakuła – bo taką nosi nazwę – obfituje w posty dotyczące samopoczucia gwiazdy, ale i relacji z treningów. Nie brakuje także zdjęć w ciąży i np. prywatnych fotografii z polskimi WAG’s.

Powiem Wam jedno! Nie ufajcie testom ciążowym! Mi nie wyszły 3… 2 były błędne i jeden negatywny w około 2-3 tygodniu ciąży. Załamana że znowu problemy hormonalne wróciły, poszłam do lekarza…Zlecił wszystkie badania i nagle, pewnego pięknego lipcowego dnia, podczas badania usg, okazało się, że w mojej macicy rozgościła się fasolka! Historia jak z filmu, prawie spadłam z leżanki, w dodatku ciąża potwierdziła się w dzień naszej szóstej ‚związkowej’ rocznicy! Przypadek? Nie sądzę;) Za dużo w moim życiu było zdarzeń w ‚odpowiednim momencie’, dlatego nie wierzę w przypadki, bardziej w przeznaczenie;) Okazało się że przywiozłam z Marsylii najpiękniejszą pamiątkę ever! Morał z tego taki, że nie należy ufać ślepo lekarzom czy innym ’specjalistom’ i rezygnować z marzeń! Cuda się zdarzają, a największym możliwym jest cud tworzenia się nowego życia! – czytamy we wpisie o początkach ciąży

Fani, a właściwie fanki, są pod wrażeniem. A Wy? Zajrzycie na bloga Natalii?

Zobacz: Natalia Jakuła w ciąży na zakupach tuż przed porodem. Krągłości gwiazdy są już naprawdę spore

Blog Natalii Jakuły

Blog Natalii Jakuły

Natalia Jakuła w ciąży i Tomasz Iwan na zakupach. Zdjęcia

Natalia Jakuła w ciąży prowadzi bloga


Blog Natalii Jakuły

Blog Natalii Jakuły

Natalia Jakuła w ciąży na zakupach. Zdjęcia paparazzi 2017

Natalia Jakuła w ciąży na zakupach. Zdjęcia paparazzi 2017

Natalia Jakuła w ciąży. Kiedy rodzi?

Natalia Jakuła w ciąży. Kiedy rodzi?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×