Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Natalia Jakuła pochwaliła się sylwestrową imprezą z WAGs i piłkarzami. Imprezowała w doborowym towarzystwie! „Sylwester z gwiazdami nie tylko w Polsacie”

Natalia Jakuła, Kamil Grosicki, Dominika Grosicka, Kamil Glik, Marta Glik, Tomasz Iwan - Sylwester 2017/18


Natalia Jakuła świętowała w Sylwestra z gwiazdami

Gwiazdy świętowały w Warszawie, w Zakopanem, na scenie w Katowicach i w domowym zaciszu, a także w najlepszych klubach i restauracjach. Niektórzy wyjechali za granicę, inni szaleli do rana w Polsce, ale bez wątpienia wszyscy bawili się doskonale. Świetnie widać to na zdjęciach z sylwestrowej zabawy, które udostępniła Natalia Jakuła.

Piękna polska WAG imprezowała w prawdziwie doborowym gronie. Wraz z nią Nowy Rok powitały Dominika Grosicka i Marta Glik, którym towarzyszyli przystojni partnerzy oraz ukochany Natalii, Tomasz Iwan:

Sylwester z gwiazdami nie tylko w Polsacie??❤️??#turboekipa#sylwester#zabawa#cudowni#ludzie#przyjaciele#friends#fun#elegant#bal#[email protected]@[email protected]@[email protected]@[email protected]❤️

W tak genialnym towarzystwie zabawa w hotelu Gołębiewski nie mogła się nie udać. Wystarczy spojrzeć na szerokie uśmiechy. błysk w oczach i powalające kreacje by wiedzieć, że „turboekipa” spędziła noc bardzo intensywnie!

Chcielibyście powitać Nowy Rok w takim gronie?

Luis Fonsi rozczarował polską publiczność! Nie na takie wykonanie „Despacito” liczyli fani! „Brak szacunku dla widzów i słuchaczy” [WIDEO]

Michał Szpak swoimi stylizacjami próbował przebić nawet Marylę Rodowicz! Zobaczcie jak wystroił się na Sylwestra 2017

To dopiero było show! „Miłość w Zakopanem” największym hitem Sylwestra 2017! [WIDEO]

Jak spędziłeś minionego Sylwestra?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×