Szukaj

Gwiazda „Top Model” lada dzień zostanie mamą! Właśnie pokazała zdjęcia z baby shower

Natalia Gulkowska z Top Model wyprawiła baby shower, z zdjęciami z imprezy pochwaliła się na Instagramie. Była gwiazda reality-show niebawem urodzi swoje drugie dziecko.
Natalia Gulkowska – baby shower

Natalia Gulkowska – baby shower

Natalia Gulkowska ma wszystkie atrybuty potrzebne do tego, żeby zrobić karierę modelki na miarę Karoliny Pisarek czy Zuzy Kołodziejczyk. Choć dostała się do 5. edycji programu Top model, odeszła już w piątym odcinku, ponieważ nie mogła sobie poradzić z tęsknotą za synem, Frankiem.

Zamiast zdobywać szlify w wymarzonym fachu, wróciła więc do domu, a swe miejsce w programie oddała bardziej zdeterminowanej uczestniczce Magdalenie Stępień-Kolesnikow. Jej decyzja wywołała tak wielkie poruszenie, że odniosła się do niej na Instagramie.

Ufff. Emocji, że hej! Duża część z Was jest na pewno rozgoryczona moją decyzją, inna ją szanuje, są też pewnie i tacy, którym przykro, a kolejna jest właśnie w drodze na imprezę celebrującą koniec mojego udziału w programie. Każdej z tych grup z osobna bardzo dziękuję za wspólne emocje przy programie Top Model – programie, który mimo wszystko dał mi bardzo wiele, pomógł na każdej płaszczyźnie rozwoju osobistego, a dzięki któremu ten pierwszy krok w świat modelingu zrobiłam z pełną parą. Nie zmarnuję tego, tak jak pisałam przy okazji poprzedniego,  zeszłotygodniowego komentarza. Nie dla każdego jest reality show, nie dla każdego tez modeling – przy tym drugim mam zamiar pozostać na dłużej. Pozostaje mi spróbować Was przekonać, że program jest programem – rządzi się swoimi prawami a także zachęcić Was do wspólnego kibicowania pozostałym uczestnikom” – napisała.

Natalia Gulkowska – baby-shower gwiazdy Top Model

Zgodnie z obietnicą Natalia próbowała dalej swych sił jako modelka. Pojawiła się np. w kampanii  Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz Mediterranean Holiday. Potem jednak wyszła za mąż za swojego narzeczonego, Piotra, który nie jest związany z show-biznesem.

Ślub Gulkowskiej odbył się w Parafii Świętego Łukasza Ewangelisty w Warszawie. Nie trzeba było długo czekać na to, aż Natalia pochwali się radosną nowiną. Modelka wkrótce pokazała w sieci zdjęcie z badania USG, a także udostępniła nagranie, na którym uwieczniła moment, w którym mówi synowi, że na świecie pojawi się jego rodzeństwo. Zdradziła też, że w 2020 na świecie powita drugiego syna, któremu da na imię Leon:

Czekamy na Ciebie Leonku – napisała na Instagramie.

Teraz zaś zdecydowała się na modne obecnie, i to nie tylko wśród celebrytów, baby shower.

Dziękuję ukochanej szwagierce @marzenieooo I chrzestnej @blondiiblondi za zorganizowanie najlepszego baby shower – wyraziła swą wdzięczność, zamieszczając jednocześnie ich i swoje zdjęcie.

Czy decydując się na drugie dziecko, ostatecznie zrezygnowała z chęci zawojowania światowych wybiegów? Czas pokaże…


Natalia Gulkowska – baby shower

Natalia Gulkowska – baby shower

Natalia Gulkowska – baby shower

Natalia Gulkowska – baby shower

Natalia Gulkowska w zaawansowanej ciąży

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Ale piękne dekoracje 🙂 Na baby shower mojej siostry też były podobne. Zrzuciłyśmy się z dziewczynami na wyprawkę sensillo dla dzidziusia, był tort, cupcakes, makaroniki i cake popy

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×