Gwiazda „Top Model” wzięła ślub! Znajomi wrzucili do sieci zdjęcia. Przepiękna suknia

Natalia Gulkowska ślub

Natalia Gulkowska ślub

Natalia Gulkowska z Top Model wzięła ślub. Finalistka piątej edycji popularnego show TVN-u wyszła za mąż za przystojnego Piotra. Sakramentalne "tak" powiedziała w pięknej sukni. Zobacz, jak wyglądała na ślubnym kobiercu.

Przez wszystkie edycje Top Model przewinęło się w sumie 98 finalistów. Zaledwie garstka z nich robi karierę w modelingu. Do grona tych, którym udało się odnieść sukces należą: Mateusz Maga, Osi UgonohMichał Baryza, Karolina Pisarek, Jakob Kosel i Ania Piszczałka. Nieco mniej szczęścia miała Natalia Gulkowska, która wzięła udział w piątym sezonie popularnego show. Z programem pożegnała się już w piątym odcinku.

Gulkowska, przychodząc w 2015 roku, na casting do Top Model nie ukrywała, że robi to dla syna. Jak sama przyznała, przyjście dziecka na świat okazało się impulsem do tego, żeby zawalczyć o spełnienie marzeń. Swoją obecnością w reality-show chciała udowodnić nie tylko sobie, ale też małemu Frankowi, że jest w stanie osiągnąć swój cel. Chociaż Natalia nie wygrała Top Model, to może mówić o wielkim sukcesie w życiu prywatnym. Długonoga brunetka o wymiarach idealnych – 67-67-88, spełnia się nie tylko jako matka, ale również, od wczoraj, jako żona przystojnego Piotra.

Zobacz: Wielka radość w TVN-ie! Gwiazda stacji wzięła cichy ślub! Na weselu bawiły się same tuzy dziennikarstwa!

Ślub Natalii Gulkowskiej z Top Model

Natalia Gulkowska na Instagramie opublikowała zdjęcie z mężem, które powstało zaraz po ceremonii. Zakochani zapozowali w aucie, w drodze na wesele. Finalistka Top Model, do romantycznej fotografii dołączyła taki oto opis:

Wyszłam za mąż, zaraz wracam…

View this post on Instagram

#wyszlamzamazzarazwracam

A post shared by Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska) on

Dzięki obecnym na ślubie znajomym, możemy zobaczyć, jak Natalia Gulkowska prezentowała się w sukni ślubnej. 25-latka wybrała kreację z prześwitującą, koronkową górą, długimi rękawami i skromny dołem. Zdecydowała się również na welon i długie, diamentowe kolczyki.

Internauci natychmiast pospieszyli z życzeniami dla pary młodej, do których nasza redakcja z dołącza się z największą przyjemnością.

Zobacz: Syn polskiego miliardera wziął ślub! Na luksusowym weselu bawiły się same gwiazdy!

Zobacz: Dopiero teraz widać, jak obłędną suknię ślubną miała Heidi Klum! Gwiazda opublikowała oficjalne zdjęcie i zebrała salwę zachwytów!


Natalia Gulkowska z Top Model w dniu ślubu

Natalia Gulkowska z Top Model w dniu ślubu

Natalia Gulkowska wzięła ślub

Natalia Gulkowska wzięła ślub

Natalia Gulkowska wzięła ślub

Natalia Gulkowska wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×