Szukaj

Miss Polonia 2020 wybrana! Jej wykształcenie robi wrażenie, a zdjęcia w bikini podnoszą ciśnienie. Kim jest Natalia Gryglewska?

Natalia Gryglewska Miss Polonia 2020

Natalia Gryglewska Miss Polonia 2020

Miss Polonia 2020 wybrana. Kim jest Natalia Gryglewska? Ile ma lat i skąd pochodzi? Jakie ma wykształcenie? Zobacz, jak wygląda najpiękniejsza Polka – w koronie i w bikini.

Miss Polonia jest jednym z najstarszych konkursów piękności na świecie. Obecnie odbywa się on według zasad, które powstały na podstawie 90-letniej tradycji. Pierwsze wybory odbyły się w 1929 roku w Warszawie, podczas których zapadł następujący werdykt:

Miss Polonia posiada ogromną dozę wdzięku. Ma jasną, polską twarz i zgrabną dziewczęcą postać. Bądźmy pewni, że wzbudzi zachwyt w Paryżu.

W ciągu 90 lat tytuł i koronę Miss Polonia otrzymało 41 Polek. Korona jest trofeum, które co roku przekazywane jest nowej piękności, natomiast tytuł przyznawany jest dożywotnio. Laureatka konkursu reprezentuje Polskę w najważniejszych konkursach piękności na świecie, do których zaliczyć należy: Miss WorldMiss IntercontinentalMiss Grand International.

Ubiegłoroczna miss, Karolina Bielawska, miała okazję nacieszyć się koroną nieco dłużej od swoich poprzedniczek. Konkurs został przełożony z powodu panującej pandemii koronawirusa. Ostateczny pojedynek o tytuł Miss Polonia odbył się 8 marca, w Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Kim jest Natalia Gryglewska, która wygrała Miss Polonia 2020?

W ostatniej części konkursu udział wzięło 20 kandydatek z całej Polski. Jury przyznało tytuł Miss Polonia 2020 Natalii Gryglewskiej, która startowała z numerem 9. Swoją wygraną ślicznotka skomentowała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Nie spodziewałam się tego. Jest to dla mnie ogromny szok i zaskoczenie i naprawdę bardzo się cieszę, że udało mi się zdobyć ten tytuł. Jestem osobą, która lubi nowe wyzwania. Jestem osobą otwartą i chciałabym zainspirować młode kobiety. Chciałabym być prawdziwą, autentyczną miss. Chce pokazać, że miss może być też normalną kobietą, normalnie podjedzie do jakiś problemów kobiecych. To nie tylko piękno zewnętrzne i aparycja, ale również to, co mamy w środku.

Natalia ma 22 lata, 173 cm wzrostu i pochodzi z Częstochowy. Ukończyła studia wyższe na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie zdobyła zawód dietetyka klinicznego. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Interesuje się dietetyką, podróżami i nauką języków obcych.

Na codzień jestem studentką dietetyki. Został mi jeszcze rok, jestem na studiach magisterskich, ale już skończyłam dietetykę kliniczną na Uniwerystecie Medycznym w Katowicach.

Natalia jeszcze przed udziałem w konkursie cieszyła się dużą popularnością na Instagramie, gdzie regularnie publikuje kadry z sesji fotograficznych oraz dalekich podróży. Choć zdjęć z chłopakiem na próżno szukać na jej profilu, to  jej serce jest już zajęte.

Moje serce nie jest już wolne. Mam chłopaka. Kibicował, jest tutaj ze mną – wyznała naszej reporterce tuż po finale konkursu.

Gryglewska po ogłoszeniu wyników konkursu otrzymała bursztynową koronę wartą ponad 50 tysięcy złotych. Tym samym, to ona przez najbliższy rok będzie reprezentowała Polskę na zagranicznych konkursach piękności.

Pierwszy wywiad z Natalią Gryglewską po finale Miss Polonia 2020 poniżej.

Wyniki Miss Polonia 2020. Kto został wyróżniony?

Kolejne miejsca przypadły kandydatkom:

  • I vice Miss: Klaudia Wonatowska
  • II vice Miss: Faustyna Wespińska
Natalia Gryglewska, Faustyna Wespińska, Klaudia Wonatowska

Natalia Gryglewska, Faustyna Wespińska, Klaudia Wonatowska

W ubiegłym roku tytuł miss wywalczyła Karolina Bielawska.

Jak wygląda obecna Miss Polonia i czy zrobi karierę na miarę swoich poprzedniczek? Tego dowiemy się w przyszłości. Tymczasem zapraszamy Was do naszej galerii, bo tam czeka na was dużo zdjęć Natalii.


Natalia Gryglewska - Miss Polonia 2020

Natalia Gryglewska - Miss Polonia 2020

Natalia Gryglewska - Miss Polonia 2020

Natalia Gryglewska - Miss Polonia 2020

Natalia Gryglewska - Miss Polonia 2020

Natalia Gryglewska - Miss Polonia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×