Szukaj

Uczestniczka „Big Brothera” opowiedziała o heroicznej walce z rakiem. Utrata włosów to dopiero początek jej dramatu

Big Brother

Big Brother

Natalia Dawidowska od kilku miesięcy walczy z rakiem piersi. Uczestniczka programu Big Brother opowiedziała o dramacie, przez który przechodzi.

Natalia Dawidowska była jedną z uczestniczek drugiej edycji reaktywowanego po latach Big Brothera. Chociaż show nie wygrała, odniosła osobisty sukces. W wywiadach, których udzielała po wyjściu z domu Wielkiego Brata, podkreślała, że gdy zgłaszała się do programu miała jeden cel. Chciała zaprezentować środowisko LGBTQI w jak najlepszym świetle:

Chodziło mi o to, żeby nasz polski naród podszedł do nas, jak do normalnych ludzi i żeby było miło. Tak samo starałam się, żeby było fajnie w programie. Jest w nim dużo emocji, manipulacji. To wszystko też wywołuje całą resztę, dlatego wyglądało to, jak wyglądało. Były burze, ale były też miłe chwile — mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Natalia Dawidowska z Big Brothera znalazła się w dramatycznej sytuacji

Pod koniec listopada Dawidowska ujawniła, że zmaga się z osobistym dramatem, walczy z rakiem piesi. Gdy usłyszała diagnozę, podjęła decyzję i usunęła piersi. Jest w trakcie chemioterapii. Niedawno zwróciła się z prośbą o pomoc. Ujawniła, że przez stan zdrowia nie może pracować.

Na temat dramatycznej sytuacji, w jakiej się znalazła, Natalia opowiedziała w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVNUczestniczka programu Big Brother zdradziła, że jest w trakcie chemioterapii. W jej wyniku straciła włosy. Jak przyznała, nie zabolało jej to aż tak bardzo:

Nie mam włosów, to prawda. W pewnym momencie złapałam za włosy, pociągnęłam i trzymałam kłębek. Nie poczułam tego, dziwne uczucie. Stoisz, łapiesz włoski, widzisz, że wychodzą. Niestety w ruch poszła maszynka […]. Zawsze, przy każdej chemii pytają mnie, czy chcę użyć czepka specjalnego, który powoduje, że ta utrata włosów jest mniejsza. W moim przypadku utrata włosów nie jest ważna i nie boli mnie to mocno. Uważam, że ten czepek jest dla kobiet, które faktycznie mają długie, lśniące włosy.

Utrata włosów to jednak początek dramatu. Uczestniczce Big Brothera chemia dała się we znaki. Zdarzają się jej nieprzespane noce czy wymioty. Problemem jest też znalezienie żył:

Przy chemii problemem jest to, że jest problem ze znalezieniem żył. Na szczęście po trzecim razie udaje się po prostu wkłuć. Sesja chemii trwa od dwóch do trzech godzin.

Chociaż świat walczy z pandemią koronawirusa, Natalia Dawidowska zdecydowała się rozpocząć leczenie. Powiedziała, że nie wiadomo, jakby się to skończyło, gdyby zdecydowała się nieco zaczekać:

Mamy pandemię rok. Gdybym miała czekać, aż pandemia się skończy, to kto wie, co by ze mną się stało.

Gwiazda Big Brothera zdradziła też swoje plany na przyszłość. Powiedziała, że pod znakiem zapytania stanęły jej występy w klatkach:

Nie wiem, czy oni kaleki biorą, ale zobaczymy.

Trzymamy kciuki, by uczestniczka Big Brothera jak najszybciej wróciła do zdrowia.


Natalia Dawidowska ma raka

Natalia Dawidowska ma raka

Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Dodaj komentarz

  • Gość DUDOSLAW pisze:

    Jaka ku-wa gwiazda??? Czy was je-bie totalnie w mózgi???

  • Gość DUDOSLAW pisze:

    No i co że uczestniczka BIG bradera? Czy to jakieś guru jest???

  • Gość pisze:

    Kochana ja też jestem po operacji ale oszczędzającej, mnie usunięto wszystkie węzły pod pachą, chemioterapia i Radioterapia miałam badania kontrolne na razie ok. Trzymaj się będzie dobrze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×