Nastąpiły nagłe zmiany w 11. edycji Must Be The Music

Zmiany w Must Be The Music 11

Zmiany w Must Be The Music 11

Właśnie trwa 11. edycja programu Must Be The Music. Finał sezonu planowany jest na 8 maja. Producenci informują o zmianach, które zostały wprowadzone w formacie. Fani jurorów mogą jednak odetchnąć z ulgą. Zarówno Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba jak i Tymon Tymański nie zamierzają opuszczać programu. 

Producenci muzycznego show postanowili powiększyć ilość odcinków castingowych aż do dziewięciu, co daje możliwość zaprezentowania telewidzom większej liczby talentów, która zgłasza się na przesłuchania. Półfinał i finał odbędzie się natomiast w jednym odcinku na żywo i zaplanowany jest na 8 maja. 

10. odcinek umożliwi widzom zobaczenie występów na żywo aż 12 półfinalistów. 10-ciu wskazanych przez jurorów oraz dwóch, którzy otrzymali „Dzikie karty”. Jedną przyznają fani programu na Facebooku, drugą słuchacze radia RMF FM. Po występie wszystkich półfinalistów, dwóch z największą ilością sms-owych głosów od widzów zmierzy się w finale show, wykonując po jeszcze jednym utworze.

Nagrodą główną podobnie jak w poprzednich edycjach będzie 100 tys. złotych, statuetka oraz kampanią promocyjną na antenie radia RMF FM.

Co sądzicie o zmianach w programie?

Zobacz także: Partner Ewy Wachowicz w „Must Be The Music”! Jego głos doskonale znacie z radia

Jury

Jury „Must Be the Music 11”: Tymon Tymański, Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba

Tymon Tymański w jury Must Be The Music fot.WBF

Tymon Tymański nowym jurorem w  Must Be The Music


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×