Szukaj

Szykuje się HIT! Paulina Sykut w końcu nagrała piosenkę! I to z „najlepszym głosem w Polsce”!

Paulina Sykut zaśpiewała piosenkę do filmu

Paulina Sykut zaśpiewała piosenkę do filmu

Piosenka Pauliny Sykut do filmu Narzeczony na niby

Mało kto pamięta teraz, że 15 lat temu Paulina Sykut wbiła jurorów w fotele swoim występem w Idolu. Gwiazda, która od tamtego czasu stała się bardzo popularna, zbudowała swoją karierę w show-biznesie i bezbłędnie odnalazła się w branży rozrywkowej miała kawał dobrego głosu i mogła zrobić zawrotną karierę. Życie potoczyło się jednak zupełnie inaczej i choć Paulina jest obecnie spełnioną mamą i kobietą, miłość do muzyki nigdy do końca jej nie opuściła.

Nic więc dziwnego, że gdy Igor Herbut pisał przewodnią piosenkę do Narzeczonego na niby i upierał się by to ona ją zaśpiewała. Sykut nie zastanawiała się dwa razy:

Zostałam zaskoczona propozycją zaśpiewania utworu do filmu „Narzeczony na niby”. Igor Herbut podobno już pisząc tę piosenkę, myślał o tym, żebym to ja ją wykonała. Było mi bardzo miło i bez wahania się zgodziłam. Utwór wykonuję wraz ze zwycięzcą „The Voice of Poland”, Krzysztofem Iwaneczko. Wiem, że fragment będzie puszczony podczas jednego z ważnych momentów filmu  – wyznała w rozmowie z Faktem szczęśliwa Paulina.

To nie koniec wrażeń, bo poza tym muzycznym wkładem, piękna prezenterka będzie miała również swoje pięć minut na ekranie. Nie możemy się już doczekać!

Pamiętacie sylwestrowe przymiarki Pauliny Sykut? Do dwóch kreacji doszła trzecia. Obłędna!

Paulina Sykut już szaleje w butikach projektantów! Jej sylwestrowe kreacje są obłędne!

Gwiazdy na Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2017/2018: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Paulina Sykut, Agnieszka Hyży


Paulina Sykut - Sylwester 2017, Katowice

Paulina Sykut - Sylwester 2017, Katowice

Krzysztof Iwaneczko odda statuetkę na cele charytatywne

Krzysztof Iwaneczko odda statuetkę na cele charytatywne

Krzysztof Iwaneczko wygrał Voice of Poland 6

Krzysztof Iwaneczko wygrał Voice of Poland 6

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×