Narzeczona Krzysztofa Ibisza zaprezentowała swoje wdzięki w odważnej sesji zdjęciowej. Ale ciało!

Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska, narzeczona Krzysztofa Ibisza, wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Przed obiektywem odsłoniła wszystkie swoje wdzięki. Ale figura! 

Krzysztof Ibisz, chociaż pierwsze kroki przed kamerami stawiał w Telewizji Polskiej, w 2000 roku przeszedł do Polsatu. To okazało się strzałem w dziesiątkę. Prezenter stał się jedną z popularniejszych gwiazd wspomnianej stacji – prowadzi ważne wydarzenia, a także programy rozrywkowe.

Ibisz ma dwóch synów, Vincenta Maksymiliana. Chociaż nie jest w związku z matką żadnego z nich, utrzymuje dobre relacje z Anną Nowak-Ibisz i Anną Zejdler.

Wiadomo też, że Krzysztof Ibisz jest zakochany. Spotyka się z młodszą o siebie o 27 lat Joanną Kudzbalską. Uczucie między nimi jest na tyle silne, że pod koniec 2020 roku się oświadczył i został przyjęty. Gwiazdor Polsatu te radosne nowiny potwierdził w rozmowie z Pudelkiem. Zdobył się na krótki komentarz:

Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości.

Joanna Kudzbalska w odważnej sesji zdjęciowej. Jak wyglądała?

W 2011 roku Kudzbalska zgłosiła się do Top ModelChociaż telewizyjnego show nie wygrała (zdobyła czwarte miejsce), przez cały program radziła sobie świetnie. Przed kamerami nie bała się podejmować odważnych wyzwań. Tak jak w jednym odcinku, gdy na potrzeby sesji zdjęciowej, musiała zrzucić ubrania i pokazać swoją figurę w pełnej okazałości. Wówczas 19-letnia modelka odsłoniła zgrabne ciało. Fotografia, na której pozuje bez niczego, pojawiła się też w jednej z agencji modelek.

Joanna Kudzbalska by Lukasz Dziewic

Posted by D’VISION on Thursday, December 27, 2012

Mimo że od momentu, w którym Joanna zaprezentowała się przed kamerami, minęło 10 lat, modelka nadal może się poszczycić zgrabnym ciałem. Dowodem są zdjęcia, które publikuje na Instagramie. Tak jak te, które powstały przy okazji wakacji w Meksyku. Na każdym z nich wyglądała zachwycająco.

Joanna w czasie trwania show TVN studiowała medycynę. Kariera modelki nie przeszkodziła jej jednak w tym, by zostać lekarzem. Wiedzę pogłębiała nie tylko na polskich uczelniach, ale także zagranicznych. Przez rok uczyła się w Barcelonie, dokąd wyjechała w ramach programu wymiany Erasmus. To jednak dopiero początek jej osiągnięć. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×