Narzeczona Jana Bednarka w intymnej sesji ciążowej. Pierwszy raz pokazała ogromny brzuszek. Zdjęcia pierwsza klasa

Julia Nowak i Jan Bednarek

Julia Nowak i Jan Bednarek

Narzeczona Jana Bednarka, Julia Nowak, jest w zaawansowanej ciąży. Została bohaterką nowej sesji. Intymne zdjęcia podbijają sieć.

Jan Bednarek na co dzień gra w klubie Southampton. Jest też zawodnikiem polskiej reprezentacji, która aktualnie walczy o jak najlepszy wynik podczas Euro 2020. W poniedziałek biało-czerwoni rozegrali mecz ze Słowacją. Chociaż uważano ich za faworytów, ostatecznie przegrali 1:2.

Piłkarz na co dzień może liczyć na wsparcie swojej narzeczonej, Julii Nowak. Zakochani poznali się przez Internet. Bednarek napisał do swojej aktualnej narzeczonej na Snapchacie. Niemal codziennie wymieniali wiadomości. Gdy doszło do spotkania na żywo, od razu zaiskrzyło:

Pierwszy raz na żywo zobaczyłam go na meczu Polska-Kazachstan, gdzie najpierw poznałam jego menadżerów, następnie rodziców Janka i potem dopiero Jego! Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! – wspominała Julia Nowak.

W zeszłym roku Bednarek oświadczył się swojej ukochanej. Wybrał pierścionek, który z daleka przyciąga uwagę. Niedługo sportowiec i jego narzeczona sprawdzą się w nowej roli – zostaną rodzicami. Julia Nowak jest w ciąży, o czym poinformowała na początku kwietnia. Pokazała zdjęcie, na którym eksponuje krągłości. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Narzeczona Jana Bednarka, Julia Nowak, w intymnej ciążowej sesji

Narzeczona Bednarka prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje nowe treści. We wtorek pochwaliła się intymnym zdjęciem z sesji. Przyszła mama pozuje w bieliźnie. Ma na sobie elegancką marynarkę. Uwagę przyciąga brzuszek, który jest pięknie zaokrąglony.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Nowak (@juuulencja)

Dzień później pokazała kolejne ujęcie. Tym razem ma na sobie białą bluzkę i krótkie dżinsowe spodenki. Jej ciążowe kształty ponownie skupiają uwagę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Nowak (@juuulencja)

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują urodę przyszłej mamy i podkreślają, że narzeczona Jana Bednarka prezentuje się zachwycająco:

  • Pięknie, najlepsze są takie proste klasyczne kadry ciążowe.
  • Prześliczne zdjęcie. Pięknie wyglądasz śliczny brzuszek. Dużo zdrowia i uśmiechu.
  • Jesteś przepiękną kobietą! W ciąży wyglądasz wprost obłędnie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Julia Nowak wygląda obłędnie.


Julia Nowak w intymnej sesji zdjęciowej

Julia Nowak w intymnej sesji zdjęciowej

Julia Nowak w intymnej sesji zdjęciowej

Julia Nowak w intymnej sesji zdjęciowej

Julia Nowak i Jan Bednarek

Julia Nowak i Jan Bednarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×