Narzeczona Daniela Martyniuka na bajkowych ujęciach. Sceneria idealna na ślubne zdjęcia

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk zaręczył się ze swoją ukochaną Faustyną. W sobotę narzeczona syna Zenka pokazała zdjęcia w iście bajkowej scenerii. Cudne miejsce.

Daniel Martyniuk jest jedynym synem Zenka Martyniuka, czyli jednej z największych gwiazd disco polo w naszym kraju. Przez kilka ostatnich lat nie cichły echa skandali z jego udziałem. Wylądował nawet w sądzie, a rozstanie z żoną i matką jego jedynej córki było głośno komentowane. Po rozwodzie niemal natychmiast wszedł w nowy związek z Faustyną Jemiołkowską, a jego wybranka już pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Powiedziałam tak – podpisała jego zdjęcie.

Nowy związek Daniela jest traktowany przez jego ojca z dużą dozą sceptycyzmu. Zenek już wcześniej zapowiedział, że nie zamierza wykosztowywać się na wesele, ponieważ poprzednie małżeństwo syna nie trwało nawet dwóch lat. Wybranka młodego Martyniuka nie zraziła się tym i zadeklarowała w rozmowie z Twoim Imperium, że może opłacić ceremonię:

Jeśli zdecydujemy powiedzieć sobie „tak”, to nie zamierzam rezygnować z ceremonii. Jestem panną. Nie będę pozbawiać się podkreślenia ważności i uroku zaślubin. Impreza weselna nie jest dla nas priorytetem. O wiele ważniejsze jest świadome przyrzeczenie i życie, które jest po nim. Ale nawet jeśli… ja pracuję, do tego zawsze mogę liczyć na wsparcie moich rodziców: czy to duchowe, czy materialne, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Pochodzę z rodziny adwokacko-medycznej i zostały mi wpojone takie wartości, jak odpowiedzialność za siebie czy bliską osobę.

Dziennikarze Twojego Imperium postanowili zapytać Zenka Martyniuka o zaręczyny syna. Jak się okazało, para nie pochwaliła mu się oświadczynami.

Ja nawet nie wiem, że Daniel się zaręczył. Czy jestem zadowolony? Nawet nie wiem, jak to komentować – powiedział.

Następnie skomentował decyzję syna:

Daniel jest dorosłym człowiekiem, a ja i żona nie wnikamy w jego wybory życiowe. Jak sobie pościele, tak się wyśpi.

Tymczasem Faustyna pochwaliła się zdjęciami w scenerii jak z bajki.

Narzeczona Daniela Martyniuka na zdjęciach w bajkowej scenerii

Daniel Martyniuk był związany z Faustyną jeszcze przed małżeństwem z Eweliną Golczyńską. Już krótko po rozstaniu z żoną pojawiły się pierwsze sygnały, że do siebie wrócili. Teraz ich miłość najwyraźniej kwitnie, a kobieta właśnie pochwaliła się przepięknymi zdjęciami. Pozuje w pięknej scenerii. Wszystko wygląda bajkowo. Nie oznaczyła, kto jest autorem tych ujęć, ale wiemy, że to właśnie Daniel pasjonuje się fotografią, więc być może to on…

Te urokliwe, sielskie kadry pochodziły z Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Czyżby zakochani szukali plenerów do ślubnych zdjęć?


Narzeczona Daniela Martyniuka - Faustyna Jemiołkowska

Narzeczona Daniela Martyniuka - Faustyna Jemiołkowska

Narzeczona Daniela Martyniuka - Faustyna Jemiołkowska

Narzeczona Daniela Martyniuka - Faustyna Jemiołkowska

Narzeczona Daniela Martyniuka - Faustyna Jemiołkowska

Narzeczona Daniela Martyniuka - Faustyna Jemiołkowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×