„Narodziny gwiazdy” wracają do kin z nowymi scenami! To będzie hit wszech czasów!

Narodziny gwiazdy wraca do kin, nowa wersja

Narodziny gwiazdy wraca do kin, nowa wersja

Narodziny gwiazdy ponownie w kinach

Narodziny gwiazdy wracają na ekrany. Emocjonujący film, który zdobył szereg nagród, wkrótce ponownie zostanie wyświetlony w kinach w nieco poprawionej wersji. Gdzie będzie można go zobaczyć?

Narodziny gwiazdy to film, który w ostatnim czasie wywołuje sporo emocji. Nie tylko dlatego, że jest on nagradzany na wielu prestiżowych festiwalach, ale także za sprawą aktorów odgrywających główne role. Coraz więcej mówi się, że Lady Gaga, która wcieliła się w postać megagwiazdy Ally, ma romans z Bradleyem Cooperem, czyli filmowym Jacksonem – upadającą gwiazdą country.

Wykorzystując fakt, że obraz ten cieszy się tak dużym zainteresowaniem, od piątku 1 marca Warner Bros wznawia jego emisję w amerykańskich kinach. To jednak niejedyna niespodzianka, która ucieszy fanów produkcji nagrodzonej tegorocznym Oscarem za najlepszą piosenkę. Rozszerzona wersja A Star is born zawiera pełne występy Ally do piosenek Black Eyes oraz Alibi. 

W wydłużonych Narodzinach gwiazdy zobaczymy także sceny, które pierwotnie zostały wycięte podczas montażu – Ally śpiewającą Is That Alright do Jacksona w scenach weselnych, a także parę piszącą piosenkę Clover.

Film z dodatkowymi treściami będzie dłuższy aż o 12 minut. Niestety jest też wiadomość, która raczej nie ucieszy polskich fanów. Narodziny gwiazdy w nowej wersji na razie będzie można oglądać jedynie w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Kanadzie.

Ciekawe, czy produkcja ponownie zawita do polskich kin.

Lady Gaga koncertowo oszukała Irinę Shayk! Bez ceregieli opowiedziała o chemii między nią a Bradleyem!

Irina Shayk pokazała kto tu rządzi! Seksbomba ma już dosyć szturmującej Lady Gagi na przystojnego Bradleya Coopera!

Były narzeczony Lady Gagi subtelnie kopie gwiazdę. Polubił skandaliczny komentarz fana!


Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×