Naomi Campbell w końcu pokazała córkę. Musieliśmy na to czekać przez bite miesiące. Teraz już wiemy, czy skorzystała z usług surogatki

Naomi Campbell z córką

Naomi Campbell z córką

Naomi Campbell w końcu pokazała córeczkę. Fani musieli na to czekać przez kilka miesięcy. Dziecko robi się już coraz podobniejsze do mamusi.

51-letnia Naomi Campbell karierę jako modelka zaczynała w wieku 15 lat. Szczyt jej popularności przypadł na lata 80. i 90. Przez  ekspertów została  okrzyknięta jedną z sześciu supermodelek swojej generacji. Modelka, choć święciła wielkie sukcesy zawodowe, nie miała udanego życia prywatnego. Nigdy nie poznała biologicznego ojca i miała pecha, jeśli chodzi o partnerów. Nigdy nie stworzyła trwałej relacji z mężczyzną i nie wyszła za mąż. Na swoim koncie ma wiele związków, ale żaden z nich nie miał szczęśliwego zakończenia. Tym bardziej zaskoczyła fanów w maju ubiegłego roku.

Pochwaliła się wtedy narodzinami córki. Było to o tyle dziwne, że wcześniej nie było widać, żeby była w ciąży. Podejrzewało się, że gwiazda skorzystała z usług surogatki. Dotychczas Naomi unikała publicznego pokazywania dziecka. Nie rozwiała też wątpliwości, co do tego, czy rzeczywiście nie jest biologiczną matką. Teraz w końcu postanowiła się bardziej otworzyć.

Naomi Campbell pokazała córkę. Jest jej biologiczną matką?

Brytyjskie wydanie pisma Vogue pokazało na Instagramie okładkę marcowego numeru, na którym widać Naomi z córeczką na rączkach. Dziewczynka, choć ma kilka miesięcy, ma już długie, kręcone włosy i coraz bardziej przypomina sławną mamę. Też dostrzegacie to podobieństwo? To jednak nie wszystko, ponieważ dziennikarze przeprowadzili wywiad z dumną mamą.

Z zajawki rozmowy wynika, że Naomi, wbrew plotkom, wcale nie skorzystała z usług surogatki, ponieważ powiedziała o córce:

Ona nie została adoptowana. Jest moim dzieckiem.

Wspólne zdjęcie seksbomby i jej córeczki zobaczycie poniżej.

Brytyjska piękność dodała też na swoje konto na Instagramie inne zdjęcie pochodzące ze specjalnej sesji dla Vogue.

Jak widać, Brytyjka o jamajskich korzeniach wcale nie straciła na dawnej urodzie. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że z wiekiem wygląda coraz piękniej i jeszcze nieraz nas czymś zaskoczy! Również przychylacie się do takiej opinii?


Naomi Campbell z córeczką

Naomi Campbell z córeczką

Naomi Campbell w Vogue

Naomi Campbell w Vogue

Naomi Campbell

Naomi Campbell

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×