Naomi Campbell jest zakochana! Słynna modelka pokazała nowego ukochanego w seksownej sesji zdjęciowej. Pozują nago!

Naomi Campbell

Naomi Campbell

Naomi Cambell i Skepta są parą. Sesja dla GQ

Świat oszalał na widok tych zdjęć. Nowa sesja Naomi Campbell nie tylko jest piękna i bardzo seksowna. Pozując do zdjęć dla brytyjskiej edycji magazynu GQ słynna modelka ogłosiła światu ważną nowinę – jest zakochana.

Na okładce GQ widać półnagą Naomi w ramionach wytatuowanego przystojniaka – rapera Josepha Adenugi, występującego pod pseudonimem Skepta. Mężczyzna trzyma w dłoniach głowę roześmianej Campbell i delikatnie całuje ją w policzek. Obok pięknej fotografii, na okładce znajduje się wiele mówiący tytuł:

Rasa, sex, miłość i władza. Kiedy Naomi poznała Skeptę.

W środku magazynu umieszczono niezwykle zmysłową sesję pary. Na wszystkich zdjęciach 47-letnia Naomi ma na sobie tylko figi lub męskie szorty. Na jednej z fotek półnaga modelka trzyma dłoń na wytatuowanym torsie swojego 35-letniego partnera. Na innym robi sobie z nim zdjęcie Polaroidem.

Przy seksownej sesji umieszczony jest wywiad, w trakcie którego para ujawnia, w jakich okolicznościach się poznała. Okazuje się, że Naomi poznała Skeptę dzięki redaktorowi naczelnemu brytyjskiego Vogue’aEdwardowi Enninfulowi.

Enninful – wieloletni przyjaciel modelki – przedstawił jej rapera podczas gali British Fashion Awards. Naomi i Skepta zrobili sobie wtedy zdjęcie. Razem z nimi do fotek pozowała Kate Moss. Niestety, zaraz po tym spotkaniu Skepta zgubił telefon z selfie. Ale Naomi swoje miała i… nie przestała myśleć o przystojnym raperze.

Pretekstem do wspólnej sesji zdjęciowej dla GQ była premiera kolekcji bielizny, którą Skepta stworzył dla swojej marki odzieżowej – MAINS. Foty półnagiej Naomi na pewno pomogą mu wypromować kolekcję. Oby w jego związku z Campbell nie chodzi tylko o to…

Zobacz: Naomi Campbell bojkotuje surowy regulamin Instagrama. Dodała kompletnie nagie zdjęcie [DLA DOROSŁYCH]

Zobacz: Cindy Crawford i inne supermodelki lat 90. po dwudziestu pięciu latach znów we wspólnej sesji

Zobacz: Naomi Campbell pobiła się z Carą Delevingne o Rihannę? [wideo]


Naomi Campbell i Skepta – na okładce brytyjskiego GQ

Naomi Campbell i Skepta – na okładce brytyjskiego GQ

Naomi Campbell z piękną mamą - Valerie Morris na Fashion Awards 2017

Naomi Campbell z piękną mamą - Valerie Morris na Fashion Awards 2017

Naomi Campbell - Fashion Awards 2017

Naomi Campbell - Fashion Awards 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×