Wirtualna Polska

„Wy mnie chcecie otruć?!” To były najgłośniejsze „Kuchenne Rewolucje”! Magdzie Gessler nie zawsze wszystko się udaje

„Wy mnie chcecie otruć?!” To były najgłośniejsze „Kuchenne Rewolucje”! Magdzie Gessler nie zawsze wszystko się udaje

Magda Gessler

Magda Gessler od lat bywa ostatnią deską ratunku dla podupadających lokali gastronomicznych. Kobieta, która żadnej knajpy się nie boi, potrafi zmienić los właścicieli restauracji o 180 stopni! Nie każdy jednak potrafi wykorzystać jej rady. Pamiętacie te rewolucje?

Wirtualna Polska

Magda Gessler jest restauratorką oraz kreatorką smaku i stylu. Od lat pomaga restauracjom, barom i knajpkom, które nie przynoszą właścicielom zysków ani satysfakcji. Z okazji urodzin gwiazdy, przypominamy te najbardziej widowiskowe rewolucje.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Spektakularne sukcesy Magdy Gessler

Pan Jerzy otworzył restaurację w Pszczynie. Chciał nauczyć mieszkających tam ludzi jedzenia pysznej kuchni i picia dobrego wina do posiłku. Wszystko jednak było zbyt sztywne i poważne, a klienci omijali lokal szerokim łukiem. Magda Gessler zmusiła właściciela do wyścigów w workach, aby rozbawić towarzystwo. Restauracja odżyła, kolacja była imponującym sukcesem, a właściciel Kuchni i wina pomógł nawet innemu uczestnikowi Kuchennych Rewolucji. Niestety, z powodów zdrowotnych właściciela, restauracja kilka lat temu została zamknięta.

Karczma Nałęczowska otworzona była w niewielkiej, ale malowniczej i uzdrowiskowej miejscowości niedaleko Lublina. Właściciel za bardzo zaufał swojej partnerce, jeśli chodzi o zarządzanie lokalem i notorycznie tracił pieniądze. Kuchenne Rewolucje wkroczyły tam z impetem i zmieniły nieciekawy lokal w prawdziwą karczmę, która serwuje lokalne cuda – dziczyznę, grzyby i ryby. Choć od rewolucji minęło już 12 lat, restauracja wciąż jest czynna i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Czy Magda Gessler odnosi czasem porażki?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pani Justyna w Katowicach otworzyła Le papillon noir. Kuchnia nie miała niczego wspólnego z Francją, za to wiele z brakiem czystości. Właścicielka zaś urządziła pokaz buty i urządzała kłótnie z Magdą.

Ja to zrobiłam tylko po to, żeby mieć reklamę. To jest mega promocja za darmo praktycznie. Zaraz nie wytrzymam i jej przypie*dolę, przysięgam! Ona sobie zrobiła moim kosztem takie show, że ja nie wytrzymam. Może ją wyrzucimy stamtąd? Pomóż mi, proszę. Wejdź tam i powiedz, że ma wypie*dalać! – mówiła, podczas nagrywania.

Rewolucja się nie udała, a  lokal szybko został zamknięty.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Stella Cafe w Lęborku to było oczko w głowie pani Stanisławy. Jednak kobieta w końcu popadła w długi. Pomóc starał się jej syn, który specjalnie dla niej wrócił z pracy za granicą. Młody mężczyzna był pełen nadziei na przyszłość i starał się robić wszystko, by Kuchenne Rewolucje pomogły jego rodzinie. Niestety, jeszcze podczas kręcenia programu, do pracy wkroczył komornik, a właścicielkę do szpitala zabrało pogotowie.

Magda Gessler pomogła synowi pani Stanisławy, znajdując mu pracę w restauracji, która po rewolucjach ma się lepiej niż dobrze. Piotr skorzystał z szansy i zatrudnił w Kuchni i winie.

Wirtualna Polska

Jedną z najbardziej barwnych rewolucji była ta w Tarnowskich Górach. Restauracja Ania z Zielonego Wzgórza wyglądała trochę jak pokoik pensjonarki, a trochę jak magazyn rupieci. Mimo że właścicielka wydzierżawiła lokal panu Bogdanowi, sama przesiadywała w nim od rana do nocy, nie pozwalając zmienić niczego. Rewolucja stała pod znakiem zapytania bardzo długo, ale ostatecznie kolacja się odbyła. Jednak gdy Magda Gessler wróciła do Don Kichota, bo tak przemianowała nazwę lokalu, po panu Bogdanie, jej daniach i kucharce, którą uczyła gotować, nie było już śladu.

Byliście w jakiejś restauracji po Kuchennych Rewolucjach? Jak Wam smakowało jedzenie?


Magda Gessler

Magda Gessler

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×