Wirtualna Polska

Największy lęk Camilli ujawniony przez prasę. To zadziwiające, czego boi się królowa

Największy lęk Camilli ujawniony przez prasę. To zadziwiające, czego boi się królowa

Księżna Camilla

Przeciek z Pałacu w Londynie mówi o największej obawie władczyni. Nie sądziliśmy, że królowa Camilla może brać to serio, a tym bardziej, że cała sytuacja może wzbudzać aż taką jej obawę. Tymczasem podobno w tej chwili nie boi się o nic innego.

Wirtualna Polska

Królowa Camilla została koronowana wraz ze swoim mężem, Karolem III, 6 maja w Londynie. Podczas uroczystości, zorganizowanej z największą pieczołowitością, jeśli chodzi o każdy szczegół, nie zabrakło dbałości o bezpieczeństwo. Zarówno para królewska, ich rodzina, jak i setki zaproszonych gości z całego świata, musieli czuć się bezpiecznie. Nie można było pozwolić sobie na najmniejsze zaniedbanie i podjęcie ryzyka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Próba włamania do pałacu i tajemnicze wybuchy

Policja i wszelkie służby były w stanie najwyższej gotowości, przygotowując uroczystość koronacji. Nawet królewską policję postawiono w stan alarmu ze względu na możliwe włamania do pałacu. W tym czasie w Londynie przebywało mnóstwo turystów, którzy chcieli otrzeć się o brytyjską parę królewską, ale mogło nie brakować też osób, które miały złe zamiary.

Królowa Camiila ponoć była wyjątkowo zestresowana w tym czasie, a jej niepokój wzmogło wydarzenie, które rozegrało się na kilka dni przed ceremonią. Policja aresztowała bowiem człowieka, który miał przerzucać torbę i pociski przez mury pałacu Buckingham. Niedługo potem w Londynie przeprowadzono kontrolowaną eksplozję.

O wszystkim informowało źródło blisko związane z Pałacem. Nie dość, że sama koronacja musiała być dla 75-letniej władczyni olbrzymim stresem, to taka sytuacja na pewno jej nie uspokoiła.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Największa obawa królowej Camilli.

Jeszcze większy niepokój u królowej Camilli wzbudzała podobno możliwość pojawienia się podczas uroczystości Australijczyka, Simona Dorante-Daya, czyli, jak twierdzi sam zainteresowany, owocu sekretnej miłości Karola i Camilli. Dziś mężczyzna ma 57 lat i co jakiś czas przypomina o swoim istnieniu mediom. Twierdzi, że może z łatwością udowodnić, że jest synem królewskiej pary. Choć służby donosiły, że jeszcze 29 kwietnia Simona widziano w Brisbane w Australii, to otrzymały polecenie, by zachować szczególną czujność podczas weekendu koronacyjnego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Camilla nie ma pojęcia, co powiedzieć, jeśli ten mężczyzna kiedykolwiek pojawi się podczas jednego z ich publicznych wystąpień — mówi źródło związane z Pałacem — Przez lata śledziła tę historię nawet z rozbawieniem, ale teraz to wszystko stało się jej największym koszmarem.

Na pewno w tym dniu ani król, ani królowa nie chcieli, by przypominano im o romansie sprzed lat. Ostatecznie pobrali się i są legalnymi małżonkami, a większość społeczeństwa bardzo ich szanuje.

Wirtualna Polska

Mieliście pojęcie o tym, że to może być największa obawa królowej Camilli?


Królowa Camilla - portret po koronacji

Królowa Camilla - portret po koronacji

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Król Karol III i królowa Camilla - portret po koronacji

Król Karol III i królowa Camilla - portret po koronacji

Królowa Camilla dostała papierową koronę

Królowa Camilla dostała papierową koronę

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Ela malinowska pisze:

  SPRAWIEDLIWOSCI STALO SIE ZADOSC. OBOJE NIE ZASLUZYLI BY BYC KROLEM I KROLOWA
  ANGLII. ZA KRZYWDE DIANY KTORA OBOJE JEJ ZROBILI.KOCHANKOWIE OD SIEDMIU BOLESCI.
  ZDRAJCY. WYUZDANI ZE SWOJEJ CZCI I GODNOSCI.
  KAMILLA JEST TYLKO NA PAPIERKU KROLOWA KTORYM MOZNA SOBIE WYTRZEC
  PEWNA CZESC CIALA CZYLI D…….E. ZDRADZALI SWOJE DZIECI I MALZONKOW.
  KAMILLI ZALEZALO TYLKO NA KORONACJI. ONA KAROLA MA W DU….E.👺👹👿😈🤡💩☠

  PRAWDZIWA KROLOWA SWIATA LUDZKICH SERC I ROZA ANGLLI JEST 💓💓🌹🌹DIANA💓💓🌹🌹
  SPIJ W SPOKOJU NASZA KROLOWO💓💓💓🌹🌹🌹 AMEN🕯🕯🕯🕯🌹🌹🌹🌹

  FANKA Z POLSKI ELZBIETA ❤❤💔💔🌹🌹🌹🌹🇵🇱✌🤝🙏🙌
  FANKA RODZINKI HARREGO,CZYTAM KSIAZKE CHCEMY BYC WOLNI PIEKNIE SIE CZYTA POLECAM.
  🤗✌🙌💓❤🤝🇵🇱

  • Gość pisze:

   Idiot!

  • Gość pisze:

   Opanuj się kobieto, nie było większej puszczalskiej jak Diana, miała gdzieś dzieci, niańki je wychowywały a ona tylko za chłopami latała. Ona tak się na królową nadawała jak baba po 50-ce do baletu

 • Gość pisze:

  Niech im się wiedzie ale szkoda mi Harrego bardzo Go lubię wiele przezyl

  • Gośćano pisze:

   Też Harrego i Megan popieram, są bardzo fajna parą i mądrze zrobili,że wyjechali z nory od złych ludzi. Super,że Harry ujawnił zgniliznę pałacową, brawo.

  • Gość pisze:

   Głupi jesteś

 • Gośćhhhhh pisze:

  Uwielbiam Harrego ta starucha kiedyś odpowie za krzywdy wobec swojego syna którego się boi skoro jest niewinna to po co te ceregiele

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Królowa się boli by prawda wyszła na jaw że ma z Królem syna z młodości ,ale to kiedyś ujrzę światło i świat pozna prawdę Kamili,Dążyła do tego by być Królowa i dostała to,teraz dręczy Kater Rudowłosy Książę dobrze ja opisał w książce miał rację ,Kamili na niczyim nieszczęściu nie buduje się szczęścia bo ono krótko trwa.

  • Gość pisze:

   To powinna być DIANA camila winna jest śmierci DIANY pierwsza camila drugi winny śmierci DIANY

 • Gość pisze:

  I cierpię tej brzydkiej baby

  • GośćKamil pisze:

   PASUJA DO DWA KOSZMARY >..

  • GośćAldona pisze:

   TAKI KOSZMAR JAK ONA TO POWINIEN W WOALCE CHODZIC I SIE NIE POKAZYWAC..strach ja spotkac po ciemku …

 • Gośangielkać pisze:

  Co to za glupota. Jak mozna ukrasc czlowieka bez zgody z Jego strony. Diana sama nie blyszczala cnota. Dobrze wiedziala ze Jej malzenstwo jest kontraktowe i na to sie zgadzala.Ona rowniez zdradzala Karola i to najchetniej z kolorowymi

  • Gość pisze:

   Totalne bzdury !!! Diana przy Camili to DIAMENT!!! Mą ją zdradzał przed ślubem i po ślubie nie tylko z Camilą. Potwór nie mąż. Właśnie Szkoda, że go nie zdradzała, miałby za swoje. Ona jego wybryki przeżywała targając się na swoje życie. Kochała tego bawidamka, on jest totalnie wstrętny, jak jego Camilka babochłop.

 • Gość pisze:

  Dajcie już spokój Dinie i Kamili wygryzla czy nie widocznie Karolowi bliżej było do Kamili a Diana też znalazła szczęście gdyby nie tragedia pewnie w ciągu 25lat dawno by mu wybaczyła. Widocznie nie byli sobie pisani. Miłość to miłość i. Kropka

 • Gość pisze:

  Na złodzieju czapka górę, ukradła męża Dianie, wygryzła Harrego i jego dzieci a boi się jakiegoś faceta, ciekawe czemu, może jednak ma rację?

  • Gość pisze:

   Boi się bo ten człowiek na 100% ma racje za jakiś czas pewnie zginie w jakimś tajemniczym wypadku

  • Gość pisze:

   Ciul a nie królowa 🤘 kochanica pseudo króla 😂😂😂😂

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×