Córka Władimira Putina nie mieszka w Moskwie i… nie żyje tak, jakby życzył sobie tego jej ojciec. To zdjęcie sprawi jej wiele problemów

Władimir Putin i Masza Putin

Masza Putin przez bardzo długi czas była ukrywana przed mediami. Tak samo jak jej młodsza siostra, Jekaterina. Sam Władimir Putin w autobiografii nie napisał wiele na temat swoich dzieci. Można sądzić, że robi tak ze względu na ich bezpieczeństwo, ale wcale tak nie musi być.  29-latka od 13 lat nie mieszka w Moskwie. Długo utrzymywano, że mieszka i studiuje w Sankt Petersburgu. Kilka lat temu media podały informację, że Masza nie utrzymuje kontaktu z ojcem, ponieważ nie chce żyć tak, jakby sobie tego życzył jej ojciec.

Teraz do internetu wyciekło zdjęcie Maszy, która jak się okazuje, razem ze swoim 33-letnim partnerem, Yorritom Faassenomiga przeprowadziła się na początku 2013 roku z Berlina do Voorschoten w Holandii. To nieszczęsny zbieg okoliczności, bo w ostatniej katastrofie lotniczej boeinga 777 zginęło najwięcej Holendrów. Mówi się, że opublikowanie fotografii córki Putina, na którym jest zrelaksowana i uśmiechnięta, nie jest przypadkowe i pewne holenderskie ugrupowanie planuje zorganizować demonstrację pod jej domem.

 

Masza Putin

Fotografia: screen z Facebook.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×