Najpierw zrobiła to Eliza, a teraz w jej ślady poszedł kolega z Warsaw Shore [wideo]

Uczestnicy „Warsaw Shore” pomimo tego, że program już dawno się skończył nie znikają z mediów. Najlepiej radzą sobie Eliza Wesołowska i Paweł Trybała, którzy wybrali wspólne życie, mają dziecko i planują ślub. Dziewczyna jest tak zakochana w swoim partnerze, że nie widzi świata poza nim. Ostatnio dała temu wyraz wyprawiając mu słodkie urodziny (zobacz: Trybson skończył 24 lata! Eliza przygotowała śniadanie do łóżka i obdarowała go tortem w bardzo oryginalnym kształcie [zdjęcia]) i nagrała dla niego teledysk (zobacz: Eliza z Warsaw Shore nagrała teledysk). Ten pomysł bardzo spodobał się innemu uczestnikowi reality show – Wojtkowi Goli, który również postanowił pójść tym tropem zmontować klip. Na dodatek do współpracy namówił zakochana parę, która występuje w teledysku.

Mężczyzna miał juz okazję poznac od kuchni muzyczny świat, ponieważ uczestniczył w gali MTV EMA w Glasgow, gdzie zrobił sobie zdjęcia z gwiazdami światowego formatu. Widocznie bardzo mu się to spodobało, bo właśnie do sieci trafił jego pierwszy singiel pt. „Ponad Horyzont”. Towarzyszy mu inny muzyk – DIEGO oraz przyjaciele z Ekipy z Warszawy – Eliza i Trybson.

Teledysk zrobiony jest z rozmachem i nie brakuje w nim ekstremalnych scen. Niektóre zdjęcia kręcone były poza granicami kraju.

Wpada w ucho? Posłuchajcie!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×