Play sklonowało Basię Kurdej-Szatan i doprowadziło TVP do szału! Stacja poświęciła sprawie cały materiał

Barabra Kurdej-Szatan

Barabra Kurdej-Szatan

Mimo poruszenia, które wywołał wpis Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej, sieć Play wyemitowała kolejną reklamę z jej udziałem. Telewizja Polska nie pozostawiła tego bez odzewu.

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze do niedawna cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów TVP i nie mogła narzekać na brak propozycji. Regularnie pojawiała się w nowych produkcjach oraz gościła podczas największych wydarzeń stacji telewizyjnej. Niestety chwila uniesienia w mediach społecznościowych kosztowała ją utratę pracy. Mowa tu o szeroko komentowanym wpisie, jaki udostępniła na Instagramie. Aktorka opublikowała nagranie wideo, na którym udokumentowano, jak Strażnicy Graniczni przepychają się z migrantami. Z oddali wszystkiemu przyglądały się dzieci, które wręcz zanosiły się płaczem. Gwiazda za pomocą szeregu niecenzuralnych słów opisała emocje, jakie się w niej zrodziły po obejrzeniu materiału.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!!

Kurdej-Szatan zszokowała dużą część opinii publicznej, która nie szczędziła słów krytyki pod jej adresem. Wpisem w krótkim czasie zainteresowała się prokuratura, która postanowiła wyciągnąć konsekwencje. Wszystkiemu przyglądał się również Jacek Kurski, który w oświadczeniu zamieszczonym na Twitterze zdradził, że aktorka nie pojawi się więcej w serialu M jak miłość.

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. B. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

Nowa reklama Play z Barbarą Kurdej-Szatan doprowadziła TVP do szału. Dlaczego?

Nieco inaczej zareagowała na ten wpis sieć Play, z którą Basia współpracuje już od kilku lat. W oficjalnym komunikacie wyjaśniła, że odcina się od wulgaryzmów i mowy nienawiści, nie mniej jednak nie planuje zakończyć z nią współpracy.

W ramach współpracy z Play pani Barbara Kurdej-Szatan gra powierzoną jej rolę w reklamach, natomiast jej poglądy wyrażane przez nią na prywatnych profilach w mediach społecznościowych w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem firmy. Play obsługuje ponad 15 mln klientów, dla których świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. W swojej komunikacji dbamy o to, aby używany język wyrażał szacunek – akomentowała Ewa Sankowska-Sieniek z Biura Prasowego PLAY.

Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie tych słów. W mediach właśnie ukazał się nowy spot reklamowy popularnej sieci komórkowej, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazdy, a nawet dwóch, ponieważ produkcja postanowiła ją sklonować.

Telewizja Polska nie pozostawiła tego bez odzewu. Na stronie internetowej tvp.info.pl pojawił się artykuł, którego autor zarzuca sieci, że ta wynagradza ją za skandaliczne zachowanie w mediach społecznościowych. Okazuje się również, że Play przesłało portalowi oświadczenie, w którym zapewniało, że aktorka jedynie gra powierzoną jej w reklamach rolę.

W weekend wyemitowana została nowa reklama z celebrytką w roli głównej, w której Kurdej-Szatan została „sklonowana”, prezentując ofertę sieci Play. […] Dalszych konsekwencji nie wyciągnięto.

W sieci cały czas przybywa komentarzy oburzonych internautów, którzy podzielają zdanie TVP.

  • Będzie specjalna oferta dla żołnierzy pod hasłem WYPLAYDALAJ?
  • Gdyby każdy wasz klient wiedział co Sz. Pani Kurdej-Szatan wypisuję w internecie to dwukrotnie by się zastanowił nad skorzystaniem z tej mega oferty. Raz skorzystałem (miesiąc) współczuję klientom.
  • Nie kupię nigdy żadnego produktu w play i reklam ich z szatanem też nie oglądam, przełączam.
  • Kpina i skandal!

A wy jakie macie zdanie na ten temat?


Barabra Kurdej-Szatan, reklama Play

Barabra Kurdej-Szatan, reklama Play

Barabra Kurdej-Szatan, reklama Play

Barabra Kurdej-Szatan, reklama Play

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×