Najmłodszy syn Bieniuka i Przybylskiej w studiu TVP. Elegancki Jaś wczuł się w rolę eksperta od mundialu. Rośnie kolejna gwiazda

Jaroław Bieniuk Jan Bieniuk

Jaroław Bieniuk Jan Bieniuk

Jarosław Bieniuk komentuje mundialowe mecze i pojawia się w studiu TVP w roli eksperta. Do pracy zabrał 11-letniego synka. Jaś wczuł się w rolę i dumnie pozował do zdjęć. Ma zadatki na gwiazdę?

Jarosław Bieniuk przez kilkanaście lat był związany z aktorką Anną Przybylską. Piłkarz i jego ukochana stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, a fani bardzo kibicowali tej relacji. Pomimo tego, że nigdy nie zdecydowali się na ślub, to udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Zakochani wspólnie wychowywali troje dzieci.

Ich najstarsza córka to dobrze już znana w show-biznesie Oliwa, która ma 20 lat. Ma ona trzech młodszych braci: Szymona, który ma 16 lat, i 11-letniego Jasia. Jarek Bieniuk dwa lata temu doczekał się także syna, Kazika. Jest on owocem jego relacji z Martyną Gliwińską. Ich związek nie przetrzymał jednak próby czasu.

Rodzinne szczęście piłkarza i jego dzieci przerwała informacja o chorobie Przybylskiej. Piękna gwiazda stoczyła heroiczną walkę z nowotworem, jednak przegrała batalię o swoje życie. Po jej śmierci Jarek został sam z trojgiem dzieci. Jako samotny ojciec radził sobie wręcz doskonale.

Najmłodszy syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej w studiu TVP

Jarosław Bieniuk po tym, jak zakończył czynną sportową karierę, zajął się komentowaniem meczów i pojawia się w telewizji jako jeden z ekspertów. Obecnie nie może narzekać na brak pracy. Przypomnijmy, że kilka dni temu rozpoczął się mundial w Katarze, a każdego dnia rozgrywanych jest kilka spotkań. Były piłkarz pojawia się w studiu TVP z innymi gośćmi i komentatorami, gdzie omawia postępy kolejnych drużyn, walczących o puchar.

Okazuje się, że sportową pasję po swoim tacie odziedziczył również 11-letni Jaś. Chłopiec razem z nim pojawił się w TVP, gdzie nie tylko pilnie obserwował jego pracę, ale też sam postanowił wczuć się w eksperta od piłki nożnej. Zapozował do zdjęcia w za dużej marynarce i z notatkami. Widać było, że świetnie się tam czuł. Być może za kilka lat zobaczymy go w tej roli.

Wygląda na to, że cała rodzina ma zadatki na gwiazdy.


Jan Bieniuk- syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej

Jan Bieniuk- syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej

Jaś Bieniuk

Jaś Bieniuk

Jarosław Bieniuk z dziećmi – Oliwią, Szymonem i Jasiem – na planie reklamy sieci GSM

Jarosław Bieniuk z dziećmi – Oliwią, Szymonem i Jasiem – na planie reklamy sieci GSM

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×