Międzynarodowe media wybrały najładniejszą Polską WAG. Ma 5 minut sławy za granicą. Powaliła świat swoją urodą na kolana

Zagraniczne media wybrały najładniejszą Polską WAG

Zagraniczne media wybrały najładniejszą Polską WAGs

Zagraniczne media przygotowały zestawienie 24. najbardziej czarujących WAGs w Europie. Na liście pojawiło się nazwisko Polki. Zobacz, która piękność powaliła świat na kolana.

11 czerwca 2021 roku rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020, znane jako Euro 2020. Wydarzenie to miało odbyć się w 12 miastach-gospodarzach w 11 różnych państwach. Wstępnie mecze miały rozgrywać się od 12 czerwca do 12 lipca 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa UEFA podjęła decyzję o przeniesieniu turnieju na następny rok.

Polscy piłkarze już od kilku tygodni intensywnie przygotowywali się do zbliżających rozgrywek. Tuż przed startem Euro 2020 sportowcy wraz z partnerkami wybrali się na ostatnie zgrupowanie, które odbyło się w Opalenicy. Uwagę polskich i zagranicznych mediów od razu przykuły piękne WAGs.

Marina najładniejszą Polską WAGs

WAGs to potoczne określenie używane do nazywania żon i dziewczyn piłkarzy. Pojęcie wymyślili brytyjscy dziennikarze, jednak w krótkim czasie przyjęło się ono również w innych zakątkach świata. Od lat tytuł najpopularniejszej WAG na świecie należy do Victorii Beckham, jednak zagraniczne media postanowiły stworzyć swój własny ranking, w którym uwzględnione zostaną żony i dziewczyny europejskich piłkarzy.

Daily Mail w swoim zestawieniu przedstawił 24 najpiękniejsze partnerki piłkarzy reprezentujących swoje barwy na EURO 2020. Dziennikarze uznali, że najładniejszą Polską WAG jest Marina Łuczenko. W krótkim opisie zamieszczonym pod zdjęciem zaznaczono, że żona Wojciecha Szczęsnego jest popularną w naszym kraju wokalistką i aktorką.

Marina jest znaną w Polsce piosenkarką i aktorką, która zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku. Na początku lipca 2015 para się zaręczyła. Przełom w jej karierze nastąpił w 2010 roku wraz z debiutanckim singlem Glam Pop, który stał się hitem radiowym w Polsce. Swój najnowszy album zatytułowany Warstwy wydała w grudniu 2020 roku. Marinę obserwuje na Instagramie 745 tysięcy osób – napisano na łamach Daily Mail.

Z pewnością wybór zagranicznego tabloidu będzie dla wielu niemałym zaskoczeniem. Pod względem popularności polskich WAGs na pierwszym miejscu od lat znajduje się Anna Lewandowska, której profil na Instagramie obserwuje ponad 3,2 miliona użytkowników, jednak mimo to została zdeklasowana przez Marinę.

Gratulujemy!


Marina - najładniejsza Polska WAGs

Marina - najładniejsza Polska WAGs

Marina - najładniejsza Polska WAGs

Marina - najładniejsza Polska WAGs

Marina - najładniejsza Polska WAGs

Marina - najładniejsza Polska WAGs

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×