Najdroższe rzeczy wystawione dla WOŚP przez gwiazdy

Gwiazdy dla WOŚP 2016

Gwiazdy dla WOŚP 2016

Żeby kupić trening z Reprezentacją Polski musisz mieć co najmniej 31 tysięcy złotych, a ile zapłacisz za trening z Ewą Chodakowską czy narty prezydenta Andrzeja Dudy?

Gwiazdy dla WOŚP 2016 – aukcje na Allegro

Już w niedzielę wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy aktywnie włączyli się w pomoc potrzebującym. W tym roku WOŚP zbiera na sprzęt geriatryczny dla osób starszych oraz na wyposażenie oddziałów dla noworodków. Przez 23 lata fundacja pomogła wielu osobom. Dzięki funduszom zebranym podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uratowanych zostało kilkaset żyć.

Gwiazdy, jak co roku, także włączyły się w pomoc potrzebującym. Niektóre z nich niezwykle aktywnie. Podarowali przedmioty od serca, a czasem nawet osobiste spotkanie. Licytacje rozpalają fanów do czerwoności. Niektóre już teraz osiągnęły niewiarygodnie wysoki pułap. Każda aukcja ma określony czas. Warto więc już dziś sprawdzić, co znani i lubiani przekazali na aukcję, by pomóc zebrać fundacji jak największą kwotę.

Rok temu najwięcej trzeba było zapłacić za trening z Ewą Chodakowską. W tym roku również ta pozycja jest wysoko. Wszyscy jesteśmy ciekawi, czy uda się pobić ubiegłoroczny rekord. Konkurencja wytoczyła potężne działa.

W tym roku największą popularnością cieszą się aukcje związane ze sportowcami. Już w tej chwili, aby kupić trening z Reprezentacją Polski trzeba mieć co najmniej 31 tysięcy złotych. Jeśli macie ochotę na drift z mistrzem Jakubem Przygońskim to macie taką szansę. Ta przyjemność kosztuje ponad 10 tysięcy złotych. Jeśli z kolei chcielibyście wylicytować laptopa i specjalnie zaprojektowaną do niego torbę od Łukasza Jemioła potrzeba Wam ponad 6 500 złotych. 

W naszej galerii przedstawiamy Wam dziesięć propozycji od gwiazd. Sami jesteśmy ciekawi, która z tych aukcji zyska największą popularność na Allegro. Zobaczcie, kto i co oferuje? Może skusicie się na którąś z tych aukcji? Zachęcamy

Aukcje WOŚP 2016 rzeczy od serca

Aukcje WOŚP 2016 rzeczy od serca

🙂


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×