Szukaj

Najchętniej kupowane zdjęcia polskich gwiazd. Rozenek poza podium, ranking zamyka Socha. Nie brakuje zaskoczeń

Ranking zdjęć gwiazd

Ranking zdjęć gwiazd

Fani zawsze chętnie oglądają najnowsze zdjęcia swoich idoli. Paparazzi cały czas czekają na odpowiednie momenty, by zrobić niepowtarzalne kadry. Czyje zdjęcia w tym roku kupowano najchętniej? Ranking przygotowała Agencja AKPA. Niektóre pozycje zaskakują.

Chociaż pandemia koronawirusa skutecznie sparaliżowała w tym roku show-biznes, to gwiazdy i tak nie pozwoliły o sobie zapomnieć. Stały się znacznie bardziej aktywne na Instagramie. To właśnie za pomocą social mediów utrzymywały kontakt ze swoimi fanami. Stęsknieni widzowie znacznie chętniej zaglądali na profile swoich ulubieńców, by zobaczyć, co u nich słychać. Sieć stała się dla nich nie tylko miejscem rozrywki, ale także kolejnym źródłem zarobku.

Chociaż kina i teatry od długiego czasu są zamknięte, a żadne duże branżowe imprezy nie odbyły się od marca, to wiele sławnych osób zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy i spowolnienie gospodarki. Sporo działo się także w ich życiu prywatnym. 2020 rok był rekordowy pod względem ciąż i narodzin dzieci. Show-biznes przeżywał prawdziwy baby boom. Doczekaliśmy się też wielu rozstań.

Zdecydowanie nie brakowało również materiałów do tworzenia kolejnych artykułów dotyczących życia gwiazd. Każdy z nich opatrzony jest oczywiście ich zdjęciami. Czyje fotki w mijającym roku kupowano najchętniej?

Najczęściej kupowane zdjęcia gwiazd w 2020 roku

Agencje fotograficzne pomimo panującej pandemii miały mnóstwo pracy. W ich bazach cały czas pojawiały się nowe zdjęcia znanych osób. Pod koniec roku serwis prasowy AKPA Polska Press postanowiła stworzyć ranking gwiazd, których fotki redakcje gazet i serwisów internetowych kupowały najchętniej.

Chyba nikt nie jest zdziwiony faktem, że na pierwszym miejscu znajduje się Julia Wieniawa. To zdecydowanie pod znakiem tej młodej aktorki i bizneswoman upłynął w kolorowej prasie mijający rok. Ogromnym zaskoczeniem jest jednak dopiero czwarta lokata Małgorzaty Rozenek i to, że w zestawieniu wyprzedziła ją prezenterka TVPIda Nowakowska, która zajęła trzecie miejsce.

Zaskakują też ostatnie trzy pozycje, na których znalazły się Małgorzata Socha, Kasia Cichopek i Małgorzata Kożuchowska. Nieco wyżej od nich w rankingu jest prowadząca Koło Fortuny Izabella Krzan. Widać, że prezenterki znane z TVP, całkiem nieźle radzą sobie w show-biznesie.

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Ranking najlepiej sprzedających się zdjęć gwiazd w serwisie AKPA w 2020 roku:

  1. Julia Wieniawa
  2. Edyta Górniak
  3. Ida Nowakowska
  4. Małgorzata Rozenek-Majdan
  5. Małgorzata Tomaszewska
  6. Izabella Krzan
  7. Marcelina Zawadzka
  8. Małgorzata Kożuchowska
  9. Katarzyna Cichopek
  10. Małgorzata Socha

Spodziewaliście się takich wyników?


Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa w Dzień Dobry TVN

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Ida Nowakowska - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Ida Nowakowska - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×