Nagranie z księżniczką Charlotte jest hitem. Jej reakcja na zachowanie autora filmiku podbija sieć. To urodzona królowa!

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte w ostatnim czasie zdecydowanie kradnie show swoim braciom. Córka księżnej Kate i księcia Williama stała się bohaterką uroczego nagrania. Filmik już jest hitem.

Księżniczka Charlotte jest drugim dzieckiem księcia Williama i księżnej Kate. Małżonkowie wcześniej doczekali się synka Georga, który jest obecnie trzeci w kolejce do objęcia tronu, tuż przed młodszą siostrą. Najmłodszy z trojga rodzeństwa jest książę Louis. Rodzeństwo już powoli zaczyna pojawiać się podczas oficjalnych wystąpień i wizyt ich rodziców. Maluchy są do tego dosyć dobrze przygotowane, ponieważ od pierwszych dni życia są dosłownie w blasku fleszy.

Ostatnio pojawili się u boku Cambridgów w czasie 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Maluchy jechały w jednym z powozów podczas parady wojskowej Trooping Colour i dosłownie skradły całe show. Tuż po tym pojawiły się na balkonie Pałacu Buckingham, a 4-latek zdezorientowany hałasem przelatujących myśliwców dał popis przedziwnych min.

Księżniczka Charlotte skradła serca internautów. Nagranie jest hitem

Wcześniej tytuł krnąbrnej księżniczki należał zdecydowanie do Charlotte. Kilkulatka zasłynęła w momencie, gdy wytknęła język do robiących jej zdjęcia paparazzi. Nieźle rozbawiła tym, nie tylko swoją mamę, ale także wszystkich obecnych. W ostatnim czasie dziewczynka mocno wydoroślała i to ona w czasie Trooping Colour strofowała młodszego brata i pokazywała, jak ma się zachowywać.

Charlotte razem ze swoim bratem regularnie zaczyna towarzyszyć rodzicom podczas oficjalnych wizyt. W czasie platynowego jubileuszu monarchini rodzina pojawiła się w Walii na zamku Cardiff, gdzie odbył się koncert na cześć królowej Elżbiety II. Następca tronu razem z żoną i dwojgiem dzieci, chętnie witali się z tłumem. Do sieci trafiło słodkie nagranie z udziałem księżniczki Charlotte, która na początku była niezwykle zawstydzona.

@the_blazing_royals

What a lovely moment 🥰 #princewilliam #royalfamily

♬ original sound – TBR

Dziewczynka w końcu chętnie uścisnęła dłoń autorowi nagrania i obdarowała go szczerym uśmiechem. Internauci zgodnie przyznali, że jest po prostu urocza. Trudno się z nimi nie zgodzić.


Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×