Nowe wideo z księciem Williamem już jest viralem. Miliony internautów pęka ze śmiechu. To trzeba zobaczyć

Książę William

Książę William

Książę William jest jednym z najbardziej zapracowanych członków rodziny królewskiej. Ostatnio spotkał się z brytyjskimi dziećmi, gdzie doszło do bardzo zabawnej sytuacji. Dziś miliony internautów pękają ze śmiechu.

Brytyjska rodzina królewska wzbudza zainteresowanie nie tylko wśród rodaków, ale ma swoich fanów niemal na całym świecie. Codziennością Windsorów interesują się także Polacy. Królowa Elżbieta II dzierżyła koronę przez 70 lat, a jej miejsce na tronie dokładnie 8 września zajął syn Karol. Teraz to książę William jest pierwszy w kolejce do bycia głową rodu. Nic więc dziwnego, że wnuk królowej i jego rodzina wzbudzają największe zainteresowanie, a każde ich publiczne wystąpienie jest szeroko komentowane przez media.

Książę William i jego żona Kate postarali się o to, aby nie zabrakło kolejnych kandydatów do objęcia najważniejszej funkcji w rodzinie. Razem wychowują troje dzieci. Najstarszy z nich to 9-letni George. Dwa lata po nim na świat przyszła księżniczka Charlotte. Najmłodszy z rodzeństwa to 4-letni Louis.

Książę William rozbawił internautów

Starszy syn króla Karola III i jego żona mają bardzo wysokie notowania wśród Brytyjczyków. Wiele osób chętnie już teraz zobaczyłoby Williama na tronie. Z wielkim zaangażowaniem bowiem wypełnia on powierzone przez koronę obowiązki. Tak samo sumienna jest również Kate, która szybko stała się ulubienicą tłumów. Mówi się, że poniekąd zajęła miejsce swojej teściowej, która nazywana była królową serc.

Książę i księżna uwielbiają się spotykać z ludźmi. Dużo podróżują po świecie, ale też niemal każdego dnia odwiedzają mieszkańców Londynu i spotykają się z różnymi grupami społecznymi. Najlepiej czują się jednak w obecności dzieci. Co za tym idzie często bywają w szkołach, świetlicach, czy na oddziałach szpitalnych dla najmłodszych.

Ostatnio również doszło do spotkania z kilkulatkami, na którym pojawił się przyszły król. William chętnie odpowiadał na pytania dzieci, a dyskusja z jedną z dziewczynek nieźle go rozbawiła. W sieci krąży nagranie z chichotem księcia, a sam dźwięk stał się hitem wśród internautów.

@loulabelle1000

“Hee! Hee! Hee!” #fyp #foryou #princewilliam #princewilliamedit #princewilliamdukeofcambridge #britishhumour #katemiddleton #thequeen #princessdiana #williamandkate #williamandharry

♬ original sound – The Royal Watcher

Pod wideo pojawił się ogrom komentarzy, a obejrzało je już niemal 8 milionów osób. Fani Williama nie ukrywają rozbawienia.

  • Mój nowy ulubiony dźwięk.
  • On jest jak Scooby-Doo.
  • Nie mogę z tego śmiechu.
  • Sam jego śmiech jest zabawny.
  • Tak się śmieje, że ja też zacząłem się śmiać.

Słyszeliście wcześniej, że William śmieje się w tak zabawny sposób?


Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William i księżniczka Charlotte

Książę William i księżniczka Charlotte

Książe William i Księżna Kate po narodzinach księcia Louisa

Książe William i Księżna Kate po narodzinach księcia Louisa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×