Nagrali z ukrycia reakcję Maneskin w trakcie występu Szpaka. Tylko popatrzcie na wyraz twarzy Damiano Davida

Reakcja Maneskin na występ Szpaka

Reakcja Maneskin na występ Szpaka

Michał Szpak na swoim profilu na Instagramie udostępnił wideo jednego z fanów, któremu udało się uchwycić reakcję Maneskin podczas jego występu. Zobaczcie tylko wyraz twarzy Damiano Davida.

Wśród największych gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2021 był zdecydowanie Michał Szpak. To on rozpalił w sobotę scenę do czerwoności – zarówno wykonaniem jak i wyglądem.

Najpierw zaśpiewał uwielbiany przez publiczność Dziwny jest ten świat, utwór Czesława Niemena, który w wykonaniu Michała zyskał rzesze nowych fanów. W trakcie występu uruchomił syrenę strażacką, to był wspaniały performance. Potem zaprezentował premierowy kawałek Hiob, którym są zachwyceni wielbiciele twórczości Szpaka.

Zaśpiewam także swój nowy utwór pod tytułem 'Hiob'. To jest moja premiera, moje 'dziecko', które będę mógł zaprezentować sopockiej publiczności, z czego jestem ogromnie dumny – mówił przed występem.

Michał zaszokował także stylizacją. Postawił na czerń i przylegający skórzany kostium, który odsłaniał sporo ciała. Na torsie widniały napisy, między innymi na plecach widzieliśmy słowa: WOLNOŚĆ i FOBIA. Z kolei z przodu był tytuł premierowego utworu.

Jednak to ogień, jaki pojawił się na scenie z powodu niebywałej energii, jaka przekazał Michał, przykuł uwagę zagranicznej gwiazdy festiwalu, włoskiego zwycięzcy Eurowizji, zespołu Maneskin.

Jak Maneskin zareagowali na występ Michała Szpaka?

Maneskin, czekając na swoją kolej, na pojawienie się na scenie, obserwowali artystów, którzy jeden po drugim pojawiali się na scenie Opery Leśnej. Kidy przyszła pora na Szpaka, przerwali rozmowy i jak zaczarowani wpatrywali się w estradę. Mina Damiano Davida mówi wszystko. Wyraźnie byli pod wrażeniem wykonania.

Wszystko z ukrycia nagrał fan Szpaka, a Michał podzielił się wideo na swoim profilu na Instagramie. Uznanie w oczach gwiazd Eurowizji, to nie byle jaki komplement.

Poniżej sopocki występ naszej gwiazdy.

Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021

Maneskin pojawili się na scenie w Sopocie w czarnych koronkach i starannych, charakterystycznych dla siebie makijażach. Energia i moc płynęła ze sceny, a kiedy zagrali swój najnowszy przebój I Wanna Be Your Slave, pod koniec występu lider i wokalista Maneskin – Damiano David – pocałował swojego kolegę z grupy, po czym zwrócił się widzów z ważnym apelem:

Wierzymy, że doczekamy czasów, że każdy będzie mógł to zrobić bez żadnych obaw. Wszyscy powinniśmy być całkowicie wolni i być tymi, kim – ku*wa – chcemy być! Dziękujemy, Polsko. Miłość nigdy nie jest czymś złym!

Jak wam się podobały występy Michała i Maneskin?

 


Maneskin - reakcja na występ Szpaka w Sopocie

Maneskin - reakcja na występ Szpaka w Sopocie

Damiano David z Maneskin - reakcja na występ Szpaka w Sopocie

Damiano David z Maneskin - reakcja na występ Szpaka w Sopocie

Maneskin - reakcja na występ Szpaka w Sopocie

Maneskin - reakcja na występ Szpaka w Sopocie

Komentarze

 • Gość pisze:

  I śpiewając slowa ,,dziwny jest ten świat „😂

 • Gość pisze:

  Wyglądał obscenicznie. Celebryci czują się zniewoleni, aż dziwne, że mogą mówić co chcą i pokazywać co tylko im do tych pustych łbów przyjdzie

 • Taka prawda pisze:

  Michał na tle tych wszystkich Maneskin, Dody i tancerzy, kozidrak itd. itp. to i tak wyglądał skromnie. A głos i urok osobisty CUDOOWNYYY!!! NAJLEPSZY!!!

 • Gość pisze:

  Taki lajf nie ma lekko jak mawia prezes czechy jak polska jak mawia nadprezes czechy to nie polska gospodarka kultura liga mistrzów euro i co roku mistrźostwa ale po co równośc jak pani pawłowicz wie lepiej trzeba było pierd..lnąc za kawe jak była młodsza a sutki są do karmenia ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  A Rabczewska ci z golymi dilikonami i obwisla du… pa nie prxeszkadxa?

 • Gość pisze:

  No co Wy, wyglądał niesamowicie dobrze! Może ruch sceniczny to nie jest jego konik, ale sam strój i jego sylwetka były mega 😁

 • Gośc pisze:

  Okropnie wyglądał , czemy to ma służyć?

 • Viki pisze:

  Jak można tak zaczną piosenkę śpiewać z gołymi cyckami.Wstyd Szpaku.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×