Naturalna Edyta Pazura w wannie z makijażem wykonanym przez młodszą córkę. „Piękna w każdym wydaniu”

Edyta Pazura

Edyta Pazura pozuje w wannie i chwali się makijażem, jaki wykonała jej młodsza córka, Rita. Co napisała i jak prezentuje się dzieło dziewczynki na twarzy znanej mamy?

Edyta Pazura jest żoną znanego polskiego aktora, Cezarego Pazury. Historia ich miłości to gotowy scenariusz na film. Pokonali wiele przeszkód, ale w końcu zbudowali stabilną relację i razem wychowują troje dzieci – 11-letnią Amelię, 8-letniego Antoniego i 2-letnią Ritę.

Żona aktora wyznała w niedawnym wywiadzie dla Vivy!, że mimo iż obecnie jest bardzo szczęśliwa i spełniona, to nie zawsze tak było.

Patrząc na tamtą 19-letnią dziewczynę z perspektywy 33-latki, nie jestem pewna, czy dziś znalazłabym w sobie tyle odwagi. Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawić świat. Było ciężko. Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki.

Był nawet moment, że chciała się spakować i uciec od mężczyzny, którego kocha, bo wydawało jej się, że nie da rady udźwignąć krytyki, z którą musiała się zmierzyć.

Dopiero kiedy zaczęła się nagonka, przestraszyłam się. Poczułam, że stoję pod ścianą. Ktoś mocno trzyma mnie za gardło. Bywało, że Czarek wracał z pracy, a ja czekałam pod drzwiami z walizkami i mówiłam: „Dłużej nie wytrzymam. Przecież ja tym ludziom nic nie zrobiłam. Nie mogę tak żyć, do widzenia”. Czarek biegł do drzwi, szybko je zamykał i prosił: „Kochanie, nigdzie nie idziesz, teraz porozmawiamy”.

Pazurowie zmierzyli się z wieloma problemami, ale już nikt nie kwestionuje tego, że piękna, o 26 lat młodsza od Cezarego Edyta, to kobieta jego życia, a on jest jej przystanią.

Małżonkowie są bardzo aktywni w social mediach, gdzie dzielą się swoim szczęściem. Tym razem na profilu kobiety pojawił się uroczy wpis z cudnym zdjęciem.

Edyta Pazura chwali się makijażem zrobionym przez młodszą córkę

Edyta Pazura ciężko pracuje na swoje nazwisko. Już od kilku lat coraz rzadziej funkcjonuje w medialnej przestrzeni jako żona Cezarego. Zachwyciła internautów tym, jak zorganizowała swojej rodzinie przestrzeń do życia i pięknie urządziła dom. Może się tez pochwalić świetnym okiem i zdjęcia jej autorstwa ilustrują posty. Do tego zabrała się za pisanie doktoratu i projektuje biżuterię. Kobieta orkiestra.

W niedzielę z kolei pokazała talent młodszej córki. 2-letnia Rita zrobiła mamie makijaż w kąpieli. Przy pomocy specjalnych flamastrów i korony z gąbki wystylizowała Edytę.

Złota Rączka  #tak #sie #to #robi #po #godzinach – napisała.

Uroczy post podbił serca internautów. Makijaż w wykonaniu Rity to kolorowa abstrakcja, a jej mama prezentuje się tak samo pięknie, jak w profesjonalnym make-upie. A najważniejszy w tym wszystkim jest czas spędzony razem na świetnej zabawie.


Edyta Pazura w wannie w makijażu wykonanym przez Ritę

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×