Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Ślub Pippy Middleton coraz bliżej! Dzieci księżnej Kate wystąpią w bardzo ważnej roli!

Pippa Middleton ślub, dzieci księżnej Kate


Jak wyglądają przygotowania do ślubu Pippy Middleton?

Media w Wielkiej Brytanii emocjonują się ślubem młodszej siostry Kate MiddletonPippy. 33-latka już  20 maja poślubi finansistę Jamesa Matthewsa.
W dniu dzisiejszym przyszła panna młoda odwiedziła wraz z rodzicami – Michelem i Carole – kościół, w którym odbędzie się uroczystość. Kościół Marks’ Church znajduje się Englefield, niedaleko domu rodzinnego Pippy, w którym z kolei odbędzie się przyjęcie weselne.

Zarówno na ślubie, jak i weselu nie zabraknie znamienitych gości. Oprócz siostry Pippy- księżnej Kate z mężem księciem Williamem, zaproszony jest również książę Harry, który początkowo miał się pojawić ze swoją dziewczyną – Meghan Markle, ale w świetle najnowszych wydarzeń, o których pisaliśmy, jej obecność jest niewiadomą.

Zobacz: Szokujący skandal w rodzinie narzeczonej księcia Harry’ego! „To może być koniec jego związku”

Książę George i księżna Charlotte na ślubie Pippy

Pałac Kensington oficjalnie potwierdził natomiast, że dzieci Williama i Kate: mała księżniczka Charlotte oraz książę George, podczas ślubu cioci będą sypać kwiatki! Chociażby dla tego widoku warto czekać na zdjęcia z uroczystości 🙂

Zobacz: Najpierw Meghan Markle, a teraz? Pippa Middleton z listy gości zaproszonych na ślub wykreśliła kolejną ważną osobę

Pippa Middleton i James Matthews znowu są parą

Pippa Middleton i James Matthews szczegóły ślubu

Pippa Middleton i księżna Kate - szczegóły ślubu

Pippa Middleton i księżna Kate – szczegóły ślubu

Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×