Widzowie płakali, gdy zobaczyli czołówkę „Na Wspólnej” po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wzruszający hołd

Krzysztof Krawczyk, Na Wspólnej

Krzysztof Krawczyk, Na Wspólnej

Na Wspólnej oddało hołd Krzysztofowi Krawczykowi, który wykonuje piosenkę promującą serial. W pierwszym odcinku wyemitowanym po śmierci artysty zdecydowano się wprowadzić poruszające zmiany w czołówce.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą branżą. Nie ma wątpliwości, że odeszła legenda estrady. Artystę pożegnała cała plejada gwiazd. W smutnym dniu TVP zdecydowała się na pilną zmianę w świątecznej ramówce i wyemitowała film dokumentalny poświęcony wokaliście. Dokładnie ten sam, który wyświetlono dwa dni wcześniej.

Krawczyk porywał tłumy, a jego nazwisko było gwarantem sukcesu. Nic dziwnego, że to właśnie jemu powierzono zadanie zaśpiewania piosenki promującej serial TVN Na Wspólnej, która towarzyszy produkcji nieprzerwanie od 2003 roku. Utwór skomponowali Krzesimir Dębski i Andrzej Ignatowski.

Na Wspólnej – czołówka po śmierci Krzysztofa Krawczyka

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka producenci najdłużej emitowanej telenoweli TVN-u zdobyli się na piękny gest. Postanowili uczcić pamięć zmarłego wokalisty w szczególny sposób, bo zmieniając czołówkę, w której wybrzmiewa jego głos.

Nagranie udostępniono na Instagramie serialu i już na pierwszy rzut oka różni się ono od tego, które niemal codziennie od lat można oglądać na antenie TVN. W obecnej wersji jest czarno-białe i towarzyszy mu napis, przypominający o zmarłym artyście: „Krzysztof Krawczyk 1946-2021”.

Hołd dla Krawczyka mogli zobaczyć nie tylko internauci obserwujący profil Na Wspólnej na Instagramie, ale także wierni fani, którzy we wtorek 6 kwietnia o godzinie 21:15 zasiedli przed telewizorami. Żałobna czołówka została wyświetlona w pierwszym odcinku pokazanym po śmierci Krzysztofa Krawczyka.

W komentarzach w serwisach społecznościowych można przeczytać wiele słów uznania dla producentów serialu. Co ciekawe, pojawiły się również głosy od widzów, którzy nie zdawali sobie sprawy, że to właśnie Krzysztof Krawczyk śpiewa piosenkę z ulubionej telenoweli milionów Polaków.

  • Ta piosenka już nigdy nie zabrzmi tak samo…
  • Bardzo ładnie się zachowaliście, brawo. Do tej pory po prostu nie mogę w to uwierzyć.
  • Ładny gest z Państwa strony. Ta piosenka dziś zabrzmiała jakoś inaczej.
  • Nie spodziewałam się tego i jak się odcinek zaczął w TV, to się popłakałam jak głupia.
  • Nawet nie wiedziałam że to on śpiewa tę piosenkę.
  • Ładnie dzisiaj zaczęliście odcinek. RIP. Wielki żal.

Pełną wersję utworu publikujemy poniżej.


Czołówka Na Wspólnej po śmierci Krzysztofa Krawczyka

Czołówka Na Wspólnej po śmierci Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×