Szukaj

Drobny detal w dłoni Andrzeja Piasecznego zdradził wszystko. Oto jego faworyt na prezydenta

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny został nominowany do #hot16challenge2, czym pochwalił się na Instastory. Czyżby niechcący zdradził, kto może liczyć na jego głos w wyborach prezydenckich? 

#Hot16challenge2 od ponad tygodnia rozgrzewa internet. Wyzwanie po sześciu latach wskrzesił Solar, który jako pierwszy nagrał piosenkę rozpoczynającą nową edycję i do tego samego namówił kolegów z branży. Dzięki świetnej akcji przybywa nie tylko wpłat na rzecz służby zdrowia, ale także osób, które chcą stworzyć własny kawałek.

Andrzej Piaseczny pisze tekst do #hot16challange2

Chociaż z założenia wyzwanie było skierowane tylko do raperów, już dawno wykroczyło poza ten gatunek muzyki. Wśród osób, które stworzyły swój kawałek, są m.in. Daria Zwiałow, Dawid PodsiadłoNatalia KukulskaRoksana Węgiel czy Michał Wiśniewski.

Niebawem dołączy do nich Andrzej Piaseczny. Piosenkarz na Instastory zdradził, że otrzymał kilka nominacji, w tym m.in. od swojej przyjaciółkiMajki Jeżowskiej. Dodał, że gdy zobaczył nagranie Andrzeja Dudy, uznał, że zabawa dobiegła końca. Na szczęście szybko zmienił zdanie i zdecydował się wesprzeć służbę zdrowia.

I chociaż przez chwilę wczoraj myślałem, że jeden człowiek wszedł, zgasił światło i  skończył imprezę, no ale okazuje się, że nie i trzeba wziąć się do roboty. (…). Cel szczytny, mam tu karteczkę i zaraz zaczynam pisać.

Artysta we wtorek pokazał czystą kartkę i ołówek, którym zapisał szesnaście wersów swojego hitu stworzonego na potrzeby challenge’u. Piosenka powinna pojawić się w sieci jeszcze dzisiaj.

Andrzej Piaseczny popiera Roberta Biedronia?

Co ciekawe, Andrzej do napisania tekstu wybrał ołówek z nadrukowanym linkiem do strony Roberta Biedronia. W ten sposób piosenkarz dał sygnał, że utożsamia się z jego poglądami politycznymi. Niewykluczone, że to właśnie tego kandydata poprze w nadchodzących wyborach prezydenckich. Chociaż Piaseczny nie powiedział tego wprost, to można odnieść takie wrażenie.

Pewne jest jednak to, że termin wyborów jest wciąż wielką niewiadomą. Chociaż miały odbyć się w niedzielę, 10 maja, przez pandemię koronawirusa zostały przełożone na bliżej nieokreślony termin.


Andrzej Piaseczny ma ołówek z logiem Roberta Biedronia

Andrzej Piaseczny ma ołówek z logiem Roberta Biedronia

Andrzej Piaseczny ma ołówek z logiem Roberta Biedronia

Andrzej Piaseczny ma ołówek z logiem Roberta Biedronia

Andrzej Piaseczny pisze piosenkę

Andrzej Piaseczny pisze piosenkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×