Wirtualna Polska

Meghan Markle nie liczyła się z królewskim majątkiem. Były dziwne zachcianki, a lista potrzeb wyjątkowo kosztowna

Meghan Markle nie liczyła się z królewskim majątkiem. Były dziwne zachcianki, a lista potrzeb wyjątkowo kosztowna

Meghan Markle

Meghan Markle nie należy do ulubienic kolorowej prasy. Autor  jednej z najnowszych książek o Windsorach zdradził, jak wyglądało jej życie w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że była bardzo rozrzutna. Na co wydawała królewski majątek?

Wirtualna Polska

Meghan Markle już od trzech lat nie jest oficjalną reprezentantką brytyjskiej rodziny królewskiej. Kolorowa prasa cały czas wspomina jednak jej pobyt na dworze. Żonie księcia Harry’ego od dawna bacznie przyglądają się paparazzi.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Amerykańska aktorka była przyzwyczajona do blasku fleszy, jednak razem z wnukiem królowej Elżbiety II zdecydowali, że nie chcą dłużej żyć na świeczniku. Małżonkowie w marcu 2020 opuścili mury pałacu i rozpoczęli nowe życie w USA. Sussexowie muszą radzić sobie z dala od monarchii. Uruchomili własną fundację, a z dala od kamer i aparatów wychowują swojego synka Archiego i córeczkę Lilibet.

Po serii głośnych wywiadów, autobiografii Harry’ego i serialu dokumentalnym ich relacje z Windsorami legły w gruzach. Harry sam pojawił się na koronacji swojego ojca, a przy tej okazji nieustannie przypomina się o nieobecnej Meghan i jej przewinieniach na królewskim dworze.

Na co Meghan Markle wydawała królewskie pieniądze?

Meghan gdy tylko pojawiła się na królewskim dworze, zaczęła wzbudzać kontrowersje. Rozwiedziona amerykańska aktorka nie była wymarzoną kandydatką na żonę dla syna króla Karola III. Nie została nie tylko ulubienicą rodziny królewskiej, ale także brytyjskiej prasy, która co jakiś czas donosiła o kolejnych wpadkach księżnej Sussexu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W książce Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów autorstwa Marka Rybarczyka, można przeczytać, jak zachowywała się Markle, gdy mieszkała w Londynie. Podobno nie specjalnie liczyła się z wydatkami:

Żona Harry’ego korzysta na przykład z „nowatorskich” terapii z nieco spóźnionej epoki New Age. Na kurs numerologii wydaje ponad 2,5 tysiąca funtów, a na pobyt w spa z mężem 33 tysiące.

Księżna Sussexu miała wydawać fortunę na swoje kreacje – ponad pół miliona funtów w ciągu roku, czym zdenerwowała żonę księcia Williama:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gazety publikują jej wydatki na stroje w 2018 roku – okrągłe pół miliona funtów! To sześć razy więcej niż wydaje ciężko pracująca na oficjalnych imprezach Kate.

Wściekła Kate miała poprosić o pomoc samą Królową Elżbietę II. Chciała, aby monarchini okiełznała nieco krnąbrną celebrytkę:

Wirtualna Polska

Wkrótce Meghan staje się powodem rodzinnych kłótni. Żonę wnuczka bierze pod lupę królowa. W grudniu 2018 roku Kate umawia się na audiencję u królowej. Przychodzi po radę, co robić z krnąbrną księżną Sussex. Elżbieta rozumie, że musi sama zaangażować się w opiekę nad Meghan. Ale za „krnąbrną księżną” trudno nadążyć.

Książka Marka Rybarczyka kryje cały ogrom podobnych ciekawostek. Przypomnijmy, że Windsorowie mocno starają się ograniczyć wydatki z kasy państwowej.


Meghan Markle na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle na pogrzebie królowej Elżbiety II

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Grażyna szczecin pisze:

  Odczepcie się od imienia Grażyna

 • Gość pisze:

  Czemu psioczycie na Grażyny cóż takiego Grażyny Wam zaszkodziły

 • Lucja pisze:

  Powyższe komentarze są na bardzo niskim poziomie i świadczą źle o samych komentujących.Ludzie zajmijcie się sobą i swoimi problemami,a wogole zacznijcie rozwijać empatie i zachowajcie zdrowy rozsądek wypowiadając się o kimkolwiek ,a zwłaszcza gdy nie znacie ludzi osobiście.

  • Magma65 pisze:

   Bardzo, dziękuję za ten zrównoważony komentarz, ludzie, trochę empatii szacunku choćby dla czytających

  • Gość pisze:

   Niestety, ale przecież fani meg to wulgarna patologia.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Jesteś w błędzie! Najbardziej wulgarne komentarze zamieszcza zwolenniczka Kate. To ona nieustannie nazywa dzieci M&H prosiakami.

  • Gość pisze:

   Ponieważ miot hm wygląda jak prosiaki, wulgarna karyno.
   A błędem to ty jesteś, idealnie zbednym, więc nie sprowadzaj na świat swoich prosiat :))

  • Anonim pisze:

   Straszna jest Pani od prosiaków. jaby tak jej związać ręce żeby nie klikala i nie hejtowała, pewnie zacznie dziobać klawiaturę nosem….. To są dzieci , rusz mózgiem, to nie boli.

  • Gość pisze:

   Masz rację megi od prosiaków jest straszna:))
   Podobnie jak jej fanki, które mają w lustrze i w domu podobne prosiaki i dlatego szczekaja z takim oburzeniem 🙂

  • Gość pisze:

   o 23:09
   Zamilcz, obrzydliwa hejterko! A najlepiej zniknij, bo zaśmiecasz świat swoim nędznym jestestwem. I nie obrażaj lepszych od siebie. Doceń, że niektórzy reagują na twoje ordynarne wypowiedzi. To dla ciebie zaszczyt!

  • Gość pisze:

   14.00 sama zamilcz, a polecenia możesz wydawać swojemu miotowi ze swinskim pyskiem. Twoja stara zasmiecila świat tobą, a ty też musiałaś wydalic prosie i po co? 🙂
   Przecież to ty szczekasz do lepszych od siebie, od ciebie lepsza jest wycieraczka leżąca pod moimi drzwiami :))) takich jak ty nie można obrazić, co najwyżej można tobą chodniki wytrzeć :)))
   Zaszczytem to jest dla ciebie to, że ciebie pouczam i pokazuje ci gdzie jest twoje miejsce.
   A teraz mała porada – naucz swoje prosie, że ma słuchać lepszych od siebie, czyli absolutnie wszystkich :)))

  • Gość pisze:

   o 19:51Wymysliłabyś coś nowego, pustaku! W kółko mielesz te same chamskie teksty. Ależ ja mogę polecenia wydawać, komu chcę. Nawet takiej kanalii jak ty. I choćbyś się zakwiczała, nie masz na to żadnego wpływu. Zaraz pewnie grzeczniutko przywleczesz się, żeby coś chamskiego napisać, tłumoku! 🙂 Nie możesz mieć wycieraczki. W twoich slamsach (twój rynsztokowy bełkot wskazuje na miejsce zamieszkania) nic takiego, jak wycieraczka nie ma. :):):)

  • Gość pisze:

   Ale po co miałabym cokolwiek wymyślać dla takiej jak ty?
   Przecież jesteś niczym i doskonale o tym wiesz.
   Kanalia to cie zaplodnila, może więc jej wydajesz polecenia, ale nie mnie. Ja tu jestem panią, a ty niczym 🙂
   Zakwiczec to się może twój miot, z żalu jak spojrzy w lustro.
   Oczywiście, że napiszę, przecież trzeba cie tresowac, ty miocie lochy :))
   Nie mam wątpliwości, że o slumsach wiesz wszystko, w końcu całe swoje parszywe życie tam spedzilas, nie wątpię, że ty wycieraczki nie masz, sama nią jesteś i twoje prosie :)))
   A teraz idź i nakarm swój swinski miot, a potem wróć tu do swojej pani po kolejna lekcje :)))
   Nie wątpię, że przybiegniesz w podskokach i będziesz znow szczekac jak grzeczna suka :))

 • Gośćmyszka pisze:

  Co tu komentoeac Megan ma duży wpływ na męża i na razie robi co chce to się skończy tylko szkoda Harrego trudno dał się opetac

 • Gośćhan pisze:

  Prostaki nie cenią pieniędzy innych .Prosta meghan dorwała się do kasy I zaczęła wydawać skad ten Harry Ja wyciągnął

  • Gość pisze:

   Meghan wuchodzac za maz miała kilka milionów dolców zrobionych przez siebie. Harry od zawsze, byl przez rodzinę odciety od pieniedzy, nawet spadku po matce, dlatego ubierał się w tk maxxie. Karol oficjalnie powiedział, że nie ma kasy dla Megan i muszą radzić sobie sami. Próbował w ten sposób zmusić Harrego do rozstania się z M. Większe łóżko i meble kupowali w Ikea, a płaciła za nie Megan, podobnie jak za wszystkie swoje nowe stroje. Bardzo często wykorzystywała swoją przedmałżeńską garderobe, ale to nie przeszkadzało mediom wyliczać ile kasy ma na dobie i że wzrasta królewskim i pieniędzmi
   Mimo że to była bzdura, pałac nigdy tego nie sprostować, bo to wredne świnie są.
   Teraz w niecałe trzy lata cieszą się majątkiem ok 150 mln dół, i który cały czas powiększają. Harry jest szefem w Dolinie krzemowej, Megan podpisała kontrakt z największą i najpotezniejsza agencja na świecie, w maju odbiera dwie nagrody, we wrześniu Harry ma invictus Games i wypuszcza dokument, i teraz żyją jak królowie :))))
   Pracują, kochają się, zdobywają szacunek, forsę, i super. A hołota ujada dalej a potem wraca do swoich socjali.:))

 • Wrozz pisze:

  Megan typowa przedstawicielka przasnych Grazyn baranic polujaca i łowiąca mężczyzn z zasobna kiesa.DlategoGrazyny po kraju gonią km..by zdobyć chlopa który nigdy by nie zwrócił uwagi na przeciętna byle jaka babe.Jak dopa odmokla, Grażyna pokazała rogi chlop ja pogonił w cholere..teraz po latach tloku chłopów brak , znow żebrze i skomli Grazyna o powrót do byłego kochasia. Tak samo będzie z Megan tez ja Harry pogoni za niszczenie mu zycia i układów rodziny. Baby są glupie i zbyt chciwe.Powinne zapamiętać że mężczyźni to zdobywcy i oni sami wybierają kobiety do życia, zostawia prędzej czy później kobiety goniace i narzucające im swoją niby miłość.

  • Gość pisze:

   Chlopski filozof sie odezwal

  • Gość pisze:

   Dlatego tutejsze Grażyny i karyny tak ją kochają.
   Poczytaj komentarze jak wulgarnie pyskuja innym w obronie tej patocelebrytki.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×