Szukaj

Mateusz Szymkowiak pochwalił się, na co wydał całe wynagrodzenie za Eurowizję Junior. Wszyscy biją mu brawo

Mateusz Szymkowiak poprowadził Ceremonię Otwarcia Eurowizji Junior 2019. Na co wydał całe wynagrodzenie? Ręce same składają się do braw. 
Mateusz Szymkowiak - na co wydał pieniądze z Eurowizji Junior?

Mateusz Szymkowiak - na co wydał pieniądze z Eurowizji Junior?

Mateusz Szymkowiak z telewizją związany jest od lat. Zaczynał już jako 14 latek podczas stażu przy programie TVN – Chwila prawdy. Kiedy stał się pełnoletni, zaczął pracować dla stacji muzycznej Viva! 

Dwa lata później trafił do telewizji publicznej, z którą związany jest do dziś. Niedawno poprowadził Ceremonię Otwarcia Eurowizji Junior 2019 i doskonale sprawdził się w swojej roli.

Na co Mateusz Szymkowiak przeznaczył wynagrodzenie za Eurowizję Junior?

Okazuje się, że Szymkowiak jest nie tylko profesjonalistą na scenie, ale także ma dobre serce. Całe wynagrodzenie, które otrzymał za Eurowizję Junior, przekazał na cele charytatywne, o czym poinformował swoich obserwatorów na Instagramie:

Od samego początku, gdy tylko dowiedziałem się, że poprowadzę Ceremonię Otwarcia Eurowizji Junior 2019, wiedziałem, że swoje wynagrodzenie będę chciał w całości przekazać na konto Fundacji Herosi @fundacjaherosi, która opiekuje się chorymi onkologicznie dziećmi, a z którą jako wolontariusz współpracuję już od ponad dekady. I tak właśnie robię. Dzielmy się radością! Nie tylko z okazji Eurowizji, ale zawsze. A! I absolutnie nigdy nie zapominajmy o swoich marzeniach. Nawet tych z dzieciństwa. #sharethejoy!

View this post on Instagram

Ochłonąłem! ????. Trochę czasu musiało upłynąć. Ale tak już mam ????????‍♂️. Kiedy coś absorbuje mnie do maksymalnych granic, przez dłuższy czas w całości wypełnia moje dni i do tego sprawia przeogromną radość to gdy następuje koniec, nagle czuję się niczym balonik z którego uleciało powietrze. Zdecydowanie potrzebuję wtedy czasu dla siebie. Identycznie było teraz po Eurowizji. Musiałem sobie tak zwyczajnie pożyć i nacieszyć się tymi moimi spełnionymi marzeniami ????. Bo przecież głośno i bardzo szczerze mówiłem, że praca przy Eurowizji Junior 2019 będzie spełnieniem moich i dziecięcych i zawodowych marzeń ????. Dziękuję wszystkim, którzy tak bardzo mocno we mnie wierzyli i trzymali kciuki ????????????. Od samego początku, gdy tylko dowiedziałem się, że poprowadzę Ceremonię Otwarcia Eurowizji Junior 2019, wiedziałem, że swoje wynagrodzenie będę chciał w całości przekazać na konto Fundacji Herosi @fundacjaherosi, która opiekuje się chorymi onkologicznie dziećmi, a z którą jako wolontariusz współpracuję już od ponad dekady ????. I tak właśnie robię. Dzielmy się radością! Nie tylko z okazji Eurowizji, ale zawsze. A! I absolutnie nigdy nie zapominajmy o swoich marzeniach. Nawet tych z dzieciństwa. #sharethejoy! ❤️.

A post shared by Mateusz Szymkowiak (@mateusz_szymkowiak_) on

Jego wspaniały gest docenili internauci, którzy w komentarzach pisali, że:

  • Wielki Szacunek oraz wyrazy uznania dla Pana, ma Pan ogromne serce, Cudowny gest i Piękne słowa i to się ceni a jak jeszcze połączył Pan zrealizowanie swojego dziecięcego marzenia ze spełnieniem też marzeń innych dzieci to już w ogóle jest to coś niesamowitego.
  • Brawo! Dobro jest proste i dobro wraca.
  • Mati brawo brawo, dobry człowiek z Ciebie i do tego jaki przystojny. Dobro powróci ze zdwojoną siłą
  • Spełnianie marzeń, życie na pełnej petardzie i czynienie dobra-to jest kwintesencja dobrego życia, bardzo się cieszę z Twojego sukcesu.
  • Aż serce rośnie. Więcej takich ludzi jak Ty!

Trudno się nie zgodzić z powyższymi wpisami. Takie zachowania powinny być wzorem do naśladowania.

Zobacz: To już prawie pewne! Eurowizja Junior 2020 w Polsce! Z walki odpadł nasz największy rywal


Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor i Mateusz Szymkowiak na ceremonii otwarcia

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor i Mateusz Szymkowiak na ceremonii otwarcia

Mateusz Szymkowiak – impreza w hotelu Mercure w Gdyni

Mateusz Szymkowiak – impreza w hotelu Mercure w Gdyni

Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak – Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 w Kielcach

Edyta Herbuś i Mateusz Szymkowiak – Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 w Kielcach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×