Szukaj

W „My Way” robi się coraz ciekawiej! W nowym odcinku TVN pokaże sceny, na które widzowie czekają najbardziej

Edyty Górniak chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W nowym programie TVN - My way możemy zobaczyć jak piosenkarka radzi sobie za kierownicą. Wiemy o jej pierwszych sukcesach!
Edyta Górniak w My Way, odcinek 2

Edyta Górniak w My Way, odcinek 2

Edyta Górniak to niezaprzeczalnie największa diwa w kraju. Jej potężny głos został doceniony nie tylko w Polsce, ale także za granicą, a wszystko dzięki historycznemu występowi na Eurowizji w 1994 roku. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Edyta do tej pory podróżowała głównie samolotami lub z własnym kierowcą. Dopiero w wieku 46 lat postanowiła to zmienić. Zmagania piosenkarki za kierownicą można zobaczyć w nowym programie TVN-u My Way.

Zobacz: Jednak hit! Świetne wyniki oglądalności „My Way”. Edyta Górniak rozłożyła konkurencję na łopatki

My Way, odcinek 2. Co czeka Edytę Górniak?

Artystka ma już na swoim koncie pierwszy sukces w drodze do upragnionego prawa jazdy. Zdała wewnętrzny egzamin teoretyczny! Z czym to się wiąże? Głownie z tym, że w nowych odcinkach programu będziemy mogli zobaczyć Edytę samodzielnie prowadzącą samochód.

Zobacz: Edyta Górniak w „My Way” o trudnym małżeństwie z Dariuszem Krupą. Jak ją oszukał? Swoją historią doprowadziła widzów TVN-u do łez

Edyta Górniak w programie My Way, odcinek 2

Edyta Górniak w programie My Way, odcinek 2

Jak wiemy z własnego doświadczenia, część praktyczna kursu nauki jazdy jest najbardziej emocjonująca. Czy Edyta przebrnie przez nią równie dobrze? O tym będziemy mogli przekonać się już niebawem. W końcu zatłoczone i zakorkowane ulice ogromnej Warszawy to nie lada wyczyn dla kogoś, kto jeszcze nigdy nie kierował samochodem.

Pomocną dłonią piosenkarce służy instruktor Filip, na którego gwiazda może liczyć w każdej trudnej sytuacji. Jazda miejska to tylko część tego, co jeszcze przed Edytą! Niebawem będziemy mogli zobaczyć jak poradzi sobie na placu manewrowym! Czy wystarczy jej cierpliwości i zapał do nauki nie ostygnie?

Zobacz: Edyta Górniak promuje program „My Way”. Nie uwierzycie w jakich butach wsiadła za kierownicę

Kolejne wyzwania drogowe przed polską diwą

Na placu manewrowym artystce dotrzyma towarzystwa kolejny instruktor – Dawid Zawadzki. Ciekawe, czy z Dawidem Edyta będzie miała tak samo dobry kontakt jak z Filipem.

Nowy odcinek My Way już w środę 6 listopada o 21:30 na antenie TVN, a także w Playerze.


Edyta Górniak w programie My Way, odcinek 2

Edyta Górniak w programie My Way, odcinek 2

Edyta Górniak - My Way

Edyta Górniak - My Way

Edyta Górniak w samochodzie - konferencja promująca My Way

Edyta Górniak w samochodzie - konferencja promująca My Way

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×