Mundial 2022. Reprezentacja Polski odpoczywa przed kolejnym meczem. Nie zbrakło wizyty w luksusowej restauracji

Mundial 2022 - reprezentacja Polski

Mundial 2022 - reprezentacja Polski

Mundial 2022. Polscy piłkarze czekają na swój kolejny mecz na mistrzostwach świata. W czasie wolnym Orły odwiedziły jedną z najbardziej luksusowych restauracji na świecie. Szef kuchni był zachwycony wizytą Lewandowskiego.

W Katarze kilka dni temu po wielu kontrowersjach rozpoczęła się jedna z największych sportowych imprez na świecie. Mistrzostwa świata w piłce nożnej przyciągnęły tłumy kibiców, którzy na miejsce rozgrywek zjechali z całego globu. Nie brakuje też tych, którzy codziennie zasiadają przed telewizorami i śledzą występy kolejnych drużyn narodowych. Na mundialu swoją szansę ma też reprezentacja Polski.

Biało-czerwoni mają już za sobą pierwszy mecz w grupie. We wtorkowe popołudnie spotkali się z piłkarzami Meksyku. Nie było to porywające widowisko, a jedyną szansą na bramkę był karny podyktowany dla naszej drużyny. Niestety bramkarz obronił jedenastkę, do której podszedł Robert Lewandowski. Spotkanie zakończyło się na szczęście bezbramkowym remisem.

Polacy cały czas mają jednak szansę na awans. Przed nimi jeszcze dwa spotkania w fazie grupowej. Zmierzą się z Arabią Saudyjską, która jest czarnym koniem tych rozgrywek, a także z Argentyną. Co piłkarze robią w czasie kilkudniowej przerwy?

Mundial 2022. Co piłkarze robią w przerwie między meczami?

Polscy zawodnicy mają silne wsparcie fanów, którzy przylecieli do Kataru, by kibicować w kolejnych meczach, ale także swoich bliskich. Żony i partnerki zawodników tłumnie udały się na miejsce rozgrywek, by dopingować ukochanych. Wiadomo, że na trybunach kibicuje mężowi, Anna Lewandowska.

Polska kolejny mecz, w którym zmierzy się z Arabią Saudyjską, rozegra dopiero w sobotę. Ma dla siebie kilka wolnych dni, a spędza je aktywnie i u boku swoich bliskich. Piłkarze udali się też wspólnie do jednej ze słynnych tamtejszych restauracji Nusr-Et, co uwiecznił szef kuchni Nusret Gökçe. Na swój profil wrzucił fotografię z Robertem Lewandowskim.

Lokal, który odwiedzili polscy piłkarze, słynie z pysznych steków i burgerów, a niektóre propozycje w karcie są pokryte jadalnym złotem. Luksusowe lokale, gdzie za posiłek można zapłacić nawet 2 tysiące euro, znajdują się także w Nowym Jorku, Londynie, czy na Mykonos. Właściciel nie ukrywał, że cieszy się z wizyty Orłów, a w szczególności z tego, że spotkał kapitana biało-czerwonych.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.


Mundial 2022 - reprezentacja Polski w Katarze

Mundial 2022 - reprezentacja Polski w Katarze

Mundial 2022 - reprezentacja Polski w Katarze

Mundial 2022 - reprezentacja Polski w Katarze

Mundial 2022 - reprezentacja Polski w Katarze

Mundial 2022 - reprezentacja Polski w Katarze

Komentarze

  • Gość pisze:

    Luksusy,a większość ledwo SP skończyła,inni nie maja co do garnka włożyć,a tu się $ przelewa,to się powinno ukrocic bo nie da się na to patrzeć bez żadnych emocji

  • Gość pisze:

    Jak inni fajne fotki a moźe ku..wa w jacuzzi będą sobie jeszcze pić szampana a ch..j cie to powinno obchodzi nie było czerwonego paska na d..pie teraz gotuj sobie sam źona to nie kucharka pizze łumiem zamówić a dzieci 1 fryzjerka 2 rolnik a po 5.0 ale ich źycie ich wybór konina zdziw4ona ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×