Szukaj

Z OSTATNIEJ CHWILI: GOOOOOOL! Polacy zdobyli pierwszą bramkę na Mundialu 2018!

Pierwszy gol Polski na Mundialu 2018

Pierwszy gol Polski na Mundialu 2018. Kto strzelił?

I wystartowali! Chociaż Mundial 2018 rozpoczął się już kilka dni temu, dopiero dziś, czyli 19 czerwca, Polacy mieli okazję pokazać swoje umiejętności na boisku. Po zadowalającym remisie z Chile i brutalnym rozgromieniu Litwy, nasza reprezentacja udowodniła, że do ostatniej chwili potrafi walczyć o wygraną.

Ostatecznym tego dowodem był pierwszy gol w meczu Polska-Senegal. W 85 minucie nasz uzdolniony Grzegorz Krychowiak dopadł się do piłki i po pięknej akcji strzelił pierwszego gola.

Przypomnijmy, że do 37 minuty Polacy przegrywali 1:0 po samobójczym golu Thiego Cionka. W 60′ Senegalczyku zdobyli drugą bramkę.

Co będzie dalej? Bukmacherzy na całym świecie typowali jeden właściwy wynik – nasze zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że się nie pomylili!

Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!

To najpiękniejsze zdjęcie dzisiejszego dnia! Robert Lewandowski i Anna Lewandowska są już gotowi na mecz z Senegalem!

HIT Internetu przed meczem Polska-Senegal! Make Life Harder opublikowali otwarty list do naszej kadry!

Czy spodziewałeś/aś się, że Polska tak szybko odpadnie z Mundialu 2018?