NewsyZ OSTATNIEJ CHWILI: GOOOOOOL! Polacy zdobyli pierwszą bramkę na Mundialu 2018!

Z OSTATNIEJ CHWILI: GOOOOOOL! Polacy zdobyli pierwszą bramkę na Mundialu 2018!

Pierwszy gol Polski na Mundialu 2018
Elwira Szczepańska
19.06.2018 18:46

I wystartowali! Chociaż Mundial 2018 rozpoczął się już kilka dni temu, dopiero dziś, czyli 19 czerwca, Polacy mieli okazję pokazać swoje umiejętności na boisku. Po zadowalającym remisie z Chile i brutalnym rozgromieniu Litwy, nasza reprezentacja udowodniła, że do ostatniej chwili potrafi walczyć o wygraną.

Ostatecznym tego dowodem był pierwszy gol w meczu Polska-Senegal. W 85 minucie nasz uzdolniony Grzegorz Krychowiak dopadł się do piłki i po pięknej akcji strzelił pierwszego gola.

Przypomnijmy, że do 37 minuty Polacy przegrywali 1:0 po samobójczym golu Thiego Cionka. W 60' Senegalczyku zdobyli drugą bramkę.

Co będzie dalej? Bukmacherzy na całym świecie typowali jeden właściwy wynik – nasze zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że się nie pomylili!