Szukaj

Wielki skandal na rozpoczęciu Mundialu w Rosji! Robbie Williams pokazał środkowy palec! [WIDEO]

Robbie Williams pokazał fuck you na otwarciu Mundialu 2018

Robbie Williams pokazał środkowy palec na otwarciu Mundialu 2018

14 czerwca oficjalnie rozpoczął się Mundial 2018. Z tej okazji, przed meczem inauguracyjnym, odbyło się wielkie show. Podczas spektakularnej ceremonii otwarcia, na stadionie pojawił się uwielbiany na całym świecie brytyjski wokalista, Robbie Williams.

Pojawienie się gwiazdora światowego popu na moskiewskich Łużnikach było ogromnym zaskoczeniem. Niektórzy zarzucili Williamsowi hipokryzję.

Robbie Williams na otwarciu zaprezentował kilka swoich hitów, a jeden z nich wykonał w duecie z rosyjską gwiazdą opery – Aida Garifulliną. Niestety okazało się, że nie obyło się bez skandalu, bowiem Williams na koniec swojego występu pokazał środkowy palec! Fani natychmiast odebrali, że adresatem tego ostrego gestu może być Władimir Putin.

Jednak zagraniczne media skomentowały ten incydent inaczej, sugerując, że była to reakcja artysty na fakt, że Rosjanie zabronili mu wykonać piosenki Party like a Russian z sugestywnym tekstem.

Nie wiadomo dokładnie, co Robbie miał na myśli i komu wskazał środkowy palec, jedno jest raczej pewne, artysta szybko w Rosji nie zaśpiewa.

Mundial 2018: Niesamowite luksusy! W takich warunkach mieszkają polscy piłkarze w Rosji!

Célia Jaunat przyłapała Grzegorza Krychowiaka na kłamstwie! Rozpętała niezłą aferę! „Ale co ty opowiadasz?!”

Tylko u nas! Robert Lewandowski jakiego nie znacie. Niezwykle intymny projekt obnaża wszystkie jego sekrety! „Był takim popychadłem trochę” [WIDEO]


Robbie Williams pokazał

Robbie Williams pokazał "fuck you" na otwarciu Mundialu 2018

Robbie Williams pokazał

Robbie Williams pokazał "fuck you" na otwarciu Mundialu 2018

Robbie Williams

Robbie Williams

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×