Szukaj

Wyciekł do sieci film z badań lekarskich kontuzjowanego Kamila Glika! Sprawa wygląda bardzo poważnie!

Kamil Glik kontuzja

Kamil Glik kontuzja

Kamil Glik walczy z barkiem o mundial w Rosji

Przypomnijmy, że podczas poniedziałkowego treningu polskich kadrowiczów, bolesnej kontuzji uległ czołowy reprezentant Polski – Kamil Glik. Piłkarz podczas gry doznał poważnego urazu barku. Po zdarzeniu Kamil natychmiast pojechał do szpitala w Przemyślu. Wiadomo również, że piłkarz grający na pozycji obrońcy w dniu dzisiejszym przejdzie kolejną konsultację w Nicei we Francji, która ostatecznie zdecyduje, czy pojedzie na mundial w Rosji.

Portal PZPN – Łączy nas piłka, zamieścił na swojej stronie nagranie z poniedziałkowego badania Kamila:

To mi całe wyszło do góry, wiesz, ten obojczyk. Tamte więzadła są zerwane, nie ma co nastawiać. Ta kość cała mi poszła. Na razie niech to się tak trzyma – mówi zawodnik.

Podczas badania był obecny również Maciej Rybus, który żartobliwie zagadał do Glika:

 Na finał będziesz, tak? – zapytał Glika.

Niestety nie wiadomo jeszcze, czy Kamil Glik wystąpi na Mundialu 2018 w Rosji, wszystko okaże się dziś podczas badania we Francji. Jednak opinia polskiego lekarza nie jest optymistyczna:

 Jeśli moja diagnoza by się potwierdziła, to mówimy, niezależnie od leczenia operacyjnego czy nieoperacyjnego, o przynajmniej sześciu, może pięciu tygodniach do rozpoczęcia pełnego treningu – powiedział w rozmowie z oficjalną stroną reprezentacji Polski lekarz Jacek Jaroszewski.

Zatem trzymamy kciuki za Kamila Glika, który jest wśród 23 zawodników powołanych przez Adama Nawałkę na mundial. Jeżeli jednak kontuzja wykluczy Glika z gry, jego miejsce zajmie Marcin Kamiński.

Robert Lewandowski opowiedział o życiu prywatnym w „Dzień Dobry TVN”. Fachowo ocenił nawet metamorfozę Ani Lewandowskiej!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Znamy kadrę na Mundial 2018! Oto oficjalna lista piłkarzy, którzy polecą do Rosji! Zabrakło jednego faworyta

Cristiano Ronaldo w kusych szortach i Georgina Rodríguez w obcisłych dżinsach na prywatnym jachcie! Luksusowy weekend gorącej pary!


Kadra na Mundial 2018: Kamil Glik

Kadra na Mundial 2018: Kamil Glik

Natalia Jakuła, Kamil Grosicki, Dominika Grosicka, Kamil Glik, Marta Glik, Tomasz Iwan - Sylwester 2017/18

Natalia Jakuła, Kamil Grosicki, Dominika Grosicka, Kamil Glik, Marta Glik, Tomasz Iwan - Sylwester 2017/18

Kamil Glik - święta gwiazd 2017

Kamil Glik - święta gwiazd 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×