Szukaj

Już dzisiaj MTV VMA 2017! Przypominamy najlepsze występy sprzed lat! Tak debiutowały Madonna, Britney Spears i Beyonce [WIDEO]

MTV VMA

MTV VMA

MTV Video Music Awards 2017

Już w poniedziałek, 27 sierpnia odbędzie się kolejna edycja najpopularniejszego muzyczne widowiska. Mowa tutaj oczywiście o MTV Video Music Awards. Rozdanie nagród MTV budzi wiele emocji każdego lata. Co roku gwiazdy starają się zaskoczyć nie tylko widzów, ale i organizatorów gali. Duże poruszenie wywołuje również lista artystów, którzy zaśpiewają na scenie. Ten fakt pewnie nikogo nie dziwi ze względu na to, że widowisko śledzą miliony ludzi na całym świecie, co jest doskonałą promocją dla twórczości każdego muzyka.

Z oficjalnych informacji wiadomo, że w na scenie hali The Forum w Inglewood zobaczymy m.in.: Pink, The Weeknd, Katy Perry, Eda Sheerana i Demi Lovato.

Wiemy również, że najważniejsza nagroda, czyli MTV Video Vanguard Award im. Michaela Jacksona trafi w tym roku do Pink. Całą galę poprowadzi fantastyczna Katy Perry, która śpiewająco poradziła sobie z europejskim odpowiednikiem gali – MTV EMA.

https://jastrzabpost.pl/newsy/despacito-wszystkie-rekordy-brak-nominacji-do-mtv-vma-2017-powody_557930.html

MTV VMA – najważniejsze występy w historii

Najważniejszą sprawą dla artystów jest debiut na każdym festiwalu. Z roku na rok MTV gromadzi piosenkarki i piosenkarzy, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży muzycznej. Z pewnością jest to dla nich ogromne wyróżnienie, ale i wielki stres. Przygotowania nad występem i prześciganie się w kreatywności debiutantów trwają od dobrych kilku tygodni.

Nie zapomnijmy, że nawet największe ikony muzyki pop, tj. Madonna, Beyonce, Britney Spears, Rihanna czy Lady Gaga, też kiedyś zaczynały swoją karierę. Dlatego warto przypomnieć sobie ich pierwsze występy, które do dziś są wielkimi hitami! Aż łezka kręci się w oku spoglądając na młodziutkie gwiazdy, które jeszcze wtedy nie wiedziały, że kilka lat później dotrą na sam szczyt.

Madonna – Like A Virgin – MTV VMA 1984

Na początku lat 80. jeszcze nikt nie spodziewał się, że ta młoda dziewczyna zatrzęsie rynkiem muzycznym na całym świecie. Do dziś Madonna zostaje niekwestionowaną królową popu. Już podczas debiutu na VMA artystka wiedziała, po co jest na scenie.

Nirvana – Reap Me – MTV VMA 1992

Początkowo Nirvana miała zagrać utwór Reap Me. Ze względu na kontrowersje wokół piosenki i brak zgody organizatora na jej zaprezentowanie, zespół zaśpiewał Lithium. Na znak protestu Nirvana na początku swojego show zagrała kilka akordów Reap Me. Był to pierwszy i ostatni występ grupy.

Britney Spears & NSYNC – Baby One More Time – MTV VAM 1999

Rok 1999 bez dwóch zdań należał do Britney Spears, a utwór Baby One More Time do dziś pozostaje jej największym hitem. Młoda wokalistka występując u boku NSYNC na gali MTV VMA dała niezły popis swoich umiejętności wokalnych oraz tanecznych. Od tamtego czasu niewiele zmieniło się jeśli chodzi o shows serwowane przez Brit.

Pink – Just Like A Pill – MTV VMA 2002

Pink od zawsze była kojarzona z wizerunkiem rockowej dziewczyny. Mocny głos, mrocze stylizacje i miłość do lateksu to nieodłączne elementy wizerunku artystki z początku kariery. Występ na MTV VMA 2002 najlepiej o tym przypomina.

Beyonce – Baby Boy/Crazy In Love – MTV VMA 2003

Solowa kariera Beyonce nabrała tempa po występie na muzycznej gali MTV VMA w 2003 roku. To właśnie wtedy w rytmach utworu Baby Boy i Crazy In Love kusiła swojego przyszłego męża Jaya-Z. Do dziś występy seksownej artystki wzbudzają dużo emocji i cieszą się wielką popularnością.

Kanye West – Medley – MTV VMA 2004

Kanye West dał się poznać jako surowy juror w przyznawaniu nagród VMA. Mimo iż nikt raperowi nie dał kompetencji do pełnienia takiej roli, to bardzo chętnie wskakiwał na scenę ogłaszając swój własny werdykt konkursu. Warto jednak przypomnieć jego sceniczny debiut na VMA.

Rihanna & Chris Brown – Umbrella – MTV VMA 2007

Rihanna na MTV VMA zadebiutowała w 2007 roku wykonując swój chyba największy hit Umbrella (który najpierw miała śpiewać Britney). U boku Riri wystąpił Chris Brown, czyli jej eks chłopak. Jeszcze wtedy parze układało się znakomicie i nic nie wskazywało na agresywne skłonności Browna, o których świat dowiedział się dwa lata później.

Lady Gaga – Paparazzi – MTV VMA 2009

Wszyscy znamy Lady Gagę jako królową kontrowersji. Odważne stylizacje i wielkie show to jej drugie imię. Nie inaczej było podczas pierwszego występu artystki na MTV VMA w 2009 roku. Najlepszą niespodziankę przygotowała na koniec.

Taylor Swift – You Belong With Me – MTV VMA 2009

Mimo debiutu, rok 2009 był fatalnym czasem dla Taylor Swift. To właśnie 8 lat temu, podczas odbierania nagrody za najlepszy żeński teledysk roku, na scenę wkroczył Kanye West i oznajmił całej publiczności, że na ta nagroda należy się Beyonce. Mina Taylor była bezcenna, natomiast podczas występu zachowała pełen profesjonalizm.


Nirvana - MTV VMA 1992

Nirvana - MTV VMA 1992

Nirvana - MTV VMA 1992

Nirvana - MTV VMA 1992

Britney Spears - MTV VMA 1999

Britney Spears - MTV VMA 1999

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×