Szukaj

MTV VMA 2017: Wszystkie występy! Katy Perry, Miley Cyrus, Ed Sheeran, P!nk [WIDEO]

MTV VMA 2017 występy gwiazd

MTV VMA 2017 występy gwiazd

Występy gwiazd na MTV VMA 2017

MTV Video Music Awards to nagrody muzyczne wręczane co roku przez amerykańską telewizję muzyczną MTV. Plebiscyt obejmuje kilkanaście kategorii, z czego najważniejszą jest teledysk roku (w tym roku wygrał Kendrick Lamar — Humble). Do 2006 zwycięzcy wybierani byli przez profesjonalne jury, jednak od 2007 wybór wygranych należy głównie do internautów. Pierwsze rozdanie odbyło się w 1984, a ostatnie było już trzydziestym czwartym w historii VMA!

MTV Video Music Awards uważa się za jedne z najważniejszych nagród przemysłu muzycznego. Zapisały się one w historii popkultury, a niektóre dawane na poszczególnych galach występy uważane są za ikoniczne dla MTV. Rekordzistką pod względem ilości zdobytych statuetek, tzw. Moonmanów, jest Beyoncé, która zdobyła 24 nagrody VMA.

W tym roku swoje umiejętności prezentowało wiele gwiazd, które stanęły na rzęsach, żeby zdobyć uznanie publiczności. Oglądaliście? Poniżej przypominamy te, które naszym zdaniem były po prostu najlepsze.

MTV Video Music Awards 2017: Vanessa Hudgens, Millie Bobby Brown, Nicki Minaj, Calvin Harris, Katy Perry

Katy Perry i Niki Minaj – Swish Swish (występ na MTV VMA 2017)

Występ Katy był niezwykle dopracowany i pełen muzycznych, choreograficznych i stylizacyjnych smaczków. Katy zaśpiewała ubrana w sukienkę inspirowaną piłką do kosza stojąc na wielkiej piłce do kosza, a Nicki Minaj wtórowała jej z wnętrza owej piłki! Sam występ został uznany za bardzo udany i obydwie panie zostały docenione zarówno przez fanów jak i media.

Ed Sheeran – Shape of You + Sauce It Up (występ na MTV VMA 2017)

Ed Sheeran wykonał jedne ze swoich największych hitów Shape of You, porywając śpiewającą razem z nim publiczność, po czym na scenie dołączył do niego Lil Uzi Vert, z którym wykonali teraz piosenkę  Sauce It Up.

DNCE – Da Ya think Im sexy (występ na MTV VMA 2017)

Rockowa grupa zaprezentowała epicki numer Da Ya Think I’m Sexy w klimacie disco, a jako niespodzianka dołączył do nich pierwotny wykonawca znanego przeboju – Rod Stewart.

30 Seconds To Mars – Walk On Water (występ na MTV VMA 2017)

30 Seconds To Mars zaśpiewali Walk On Water z Travisem Scottem. Jared Leto uprzedzał, ze w swoim występie wykorzystają najnowsze osiągnięcia techniki, którymi okazały się kamery na podczerwień. Fani podzielili się na tych, którzy uznali występ za wybitny i takich, którzy uznali występ za nic nowatorskiego.

P!nk – medley swoich przebojów (występ na MTV VMA 2017)

Pink – otrzymała w tym roku nagrodę specjalną Video Vanguard Award imienia Michaela Jacksona. Artystka zaśpiewała mix swoich najważniejszych utworów takich jak Get The Party Started, Raise Your Glass, So What, Just Give Me A Reason,Perfect i What About Us! Pink rozpoczęła występ wjeżdżając latającym samochodem na scenę, żeby przesiąść się na kosiarkę do trawy i dołączyć do grupy tancerzy na scenie i wzbudziła zachwyt fanów i mediów na całym świecie

Demi Lovato – Sorry Not Sorry (występ na MTV VMA 2017)

Demi Lovato zaśpiewała swoją piosenkę Sorry, not sorry” ze sceny w Las Vegas ustawionej na wodzie, w której szaleli zachwyceni fani artystki.

Miley Cyrus – Younger Now (występ na MTV VMA 2017)

Miley Cyrus wystąpiła ze swoją najnowsza piosenką Younger now w różowym komplecie, który jak na Miley był mocno zachowawczy. Na scenie towarzyszyło jej wielu tancerzy – wśród nich mali chłopcy na miniaturowych motorach.

Fifth Harmony – Down (występ na MTV VMA 2017)

Fifth Harmony zaprezentowało piosenkę Down z niezwykle seksowną choreografią. W pewnym momencie do dziewcząt dołączył raper Gucci Mane.

Shawn Mendes – There is Nothing Holdin’ Me Back (występ na MTV VMA 2017)

Shawn Mendes zachwycił fanów wykonaniem swojego wielkiego hitu There’s Nothing Holdin’ Me Back, a jego wykonanie zostało uznane za jedno z najlepszych podczas całej gali.


MTV Video Music Awards 2017 - Nicki Minaj kreacja: Djula, Lynn Ban I Harry Kotlar

MTV Video Music Awards 2017 - Nicki Minaj kreacja: Djula, Lynn Ban I Harry Kotlar

MTV Video Music Awards 2017 - Kesha

MTV Video Music Awards 2017 - Kesha

MTV Video Music Awards 2017 - Hailee Steinfeld Kreacja: Atelier Versace

MTV Video Music Awards 2017 - Hailee Steinfeld Kreacja: Atelier Versace

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×