Szukaj

MTV VMA 2015: Nicki Minaj dogryzła Taylor Swift. Długo nie czekała na odpowiedź gwiazdy

Kłótnia Nicky Minaj i Taylor Swift na Twitterze

Wczoraj wieczorem zostały ogłoszone nominacje do tegorocznej nagrody MTV Video Music Awards 2015. Nicki Minaj na swoim profilu na Twitterze wyraziła niezadowolenie z powodu braku nominacji dla jej teledysku „Anaconda” w najważniejszej kategorii, czyli „Teledysk roku”:

Gdybym była artystką „innego rodzaju” to zapewne Anaconda zdobyłaby nominacje zarówno w kategorii Najlepsza Choreografia, jak i Video Roku.

Później napisała, że kiedyś skompletuje wszystkie nagrody MTV VMA. Dodatkowo, wydawać by się mogło, ze Minaj zarzuca MTV powierzchowność w doborze nominacji.

Jeżeli Wasz teledysk ukazuje kobiety z bardzo chudymi ciałami, możecie mieć pewność, że dostaniecie nominację w kategorii Video Roku.

Od tego momentu zawrzało w internecie. Bardzo osobiście do wpisu podeszła Taylor Swift, która dostała najwięcej, bo aż 9 nominacji do nagrody VMA. Gwiazda potraktowała zarzut Nicki bardzo personalnie, więc postanowiła odpisać:

Nie zrobiłam niczego, kocham Cię i wspieram.

Następnie Nicki wyjaśniła, że publikując statusy wcale nie miała na myśli Taylor Swift, a media podchwyciły sprawę i napisały to, co chciały napisać.

Raperka została nominowana za „Anacondę” w kategoriach: Best Female Video, Best Hip Hop Video oraz za „Bang Bang” w Best Collaboration z Jessie J i Arianą Grande.

Czy rzeczywiście ma powód, aby być aż tak bardzo niezadowoloną? W końcu i tak ma większe szanse na nagrodę niż Beyonce, która walczy o MTV VMA tylko w trzech kategoriach.

Zobacz także: Kto dostanie MTV VMA 2015? Pełna lista nominowanych

Nicki Minaj jest niezadowolona z powodu braku nominacji w kategorii Video of the Year

Nicki Minaj jest niezadowolona z powodu braku nominacji w kategorii Video of the Year

Nicki Minaj – Anaconda:


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×