MTV Polska pokaże szósty sezon „Warsaw Shore”. Znamy szczegóły

Ania Mała z Warsaw Shore w Hell's Kitchen 5

Ania Mała z Warsaw Shore w Hell's Kitchen 5

Nowy sezon „Warsaw Shore Summer Camp 2” od 28 sierpnia na MTV Polska

W niedzielę 28 sierpnia 2016r. stacja MTV Polska rozpocznie emisję letniej edycji „Warsaw Shore – Summer Camp 2”, który został nakręcony w Mielnie. Do programu dołączyli, Aleksandra Smoleń i Piotr Polak.

Tym razem uczestnicy reality-show zamieszkali w Mielnie i spędzali czas nad polskim wybrzeżem. Widzowie będą mogli obejrzeć ich intensywnie spożytkowany czas w klubach:

Zdecydowaliśmy się na realizację szóstego sezonu „Warsaw Shore” ze względu na ogromną ilość fanów programu. Stale rosnące profile społecznościowe związane z programem oraz bardzo dobre wyniki oglądalności to dla nas potwierdzenie, że widzowie czekają na kolejne przygody szalonych ekipowiczów. Bardzo nas to cieszy i daje obietnicę, ze wyniki tego sezonu również będą świetne

W wakacyjnym „Summer Campie” udział wezmą: Anna „Mała” Aleksandrzak, Damian Zduńczyk, Magda Pyznar, Jakub Henke i Wojciech Gola.  W nowym sezonie pojawią się także dwie osoby wybrane w castingach, Aleksandra Smoleń i Piotr Polak. W edycji nie wystąpią bliźniacy Piotr i Paweł Kluk oraz Anna „Duża” Ryśnik, którzy ze względów osobistych zrezygnowali z udziału w tym sezonie. MTV Polska nie kończy jednak współpracy z tymi uczestnikami.

Czekacie na nową edycje programu?

Zobacz: Eliza z Warsaw Shore pokazała ogromny brzuch. Trybson jest nim zachwycony

Piotr nowy uczestnik Ekipy z Warszawy

Piotr nowy uczestnik Ekipy z Warszawy

Ola - nowa uczestniczka Ekipy z Warszawy

Ola – nowa uczestniczka Ekipy z Warszawy


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×