Szukaj

Córka Romana Polańskiego wyrosła na zjawiskową kobietę! Na pokazie mody przyćmiła nawet Celine Dion!

Wczoraj wieczorem w Paryżu odbył się długo wyczekiwany pokaz mody Alexandre Vauthiera. Na imprezie pojawiła się plejada zagranicznych gwiazd, w tym miłośniczka luksusowych ubrań Celine Dion. Fotografowie dostrzegli także córkę Romana Polańskiego – Morgane! 
Morgan Polański, córka Romana

Fashion Weeki to niezwykle ważne wydarzenia w świecie mody. Żadne inne imprezy nie przyciągają tylu gwiazd, co pokazy mody światowych marek. Obecnie taki tydzień mamy w Paryżu. Do stolicy Francji zjechała się cała śmietanka znanych i lubianych. Kilka dni temu po wybiegu przeszły modelki Chanel czy Diora, a wczoraj swój pokaz zorganizował Alexandre Vauthier.

Projektant od kilku dobrych sezonów bije rekordy popularności. W jego pięknych, galowych wręcz kreacjach zakochuje się wielkie osobistości. Nie tak dawno jego projektom zaufała Rihanna, a wczoraj podczas imprezy w pierwszym rzędzie w pięknej jasnej sukni błyszczała Celine Dion. Gwiazda zwróciła uwagę dosłownie wszystkich. Każdy chciał sobie robić z nią zdjęcia i zamienić kilka słów. Okazję do tego miała także córka Romana Polańskiego!

Morgane przybyła na wczorajszy pokaz w bordowym welurowym zestawie. Dobrała do niego ciężkie buty i swoim lookiem zdecydowanie przyciągała uwagę, a przecież o to chodziło. Nie obyło się więc bez sesji, dzięki której dziś możemy podziwiać jak 26-latka się rozwija.

Przypomnijmy, córka reżysera jest Francuzką. Urodziła się w Paryżu i jest owocem miłości Pana Romana z tamtejszą modelką Emmanuelle Seigner.

Przejrzycie zdjęcie i oceńcie czy wyglądała stylowo.

Zobacz: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętowali swoją 6 rocznicę ślubu! Zobaczcie, jak wyglądali w tym wspaniałym dniu [GALERIA]

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!

Zobacz: Jessica Mercedes na ślub swojej matki założyła szałowa, cukierkową mini z H&M! Wyglądała jak Kendall Jenner


Czy uważasz, że powinna odbyć się ekstradycja Romana Polańskiego do USA?

×