Szukaj

Monika Zamachowska szykowała się pół dnia u fryzjera. Efekt metamorfozy pokazała na czerwonym dywanie

Monika Zamachowska - fryzura

Monika Zamachowska - fryzura

Monika Zamachowska niedawno pochwaliła się metamorfozą. W piątkowy wieczór ze starannie dopracowaną fryzurą pojawiła się na premierze spektaklu Kwartet. Jak wyglądała?

W ubiegłym roku Monika Zamachowska obchodziłaby 25-lecie pracy w Telewizji Polskiej. Została jednak zwolniona z pracy. Nie martwiła się długo o swoją zawodową przyszłość, bo bardzo szybko otrzymała kilka propozycji pracy. Źródło utrzymania znalazła w mediach społecznościowych.

Angażuję się w wiele przedsięwzięć, daję im „twarz”. To są różne branże, dbam tylko o to, żeby się wzajemnie nie wykluczały. Od projektowania nieruchomości po pro­mocję dobrych polskich kosmetyków, bycie twarzą kliniki medycyny estetycznej, pro­mowanie ośrodków wypoczynkowych w moich mediach społecznościowych – wyznała.

Już wiadomo, że rusza z nowym biznesem – agencją Public Relations. O wszystkim napisała w social mediach, a że zbliża się dla niej nowe, to tuż przedtem zafundowała sobie ostre cięcie, o którym również powiadomiła fanów.

Chcecie zmiany? Oto zmiana. Dla kobiety radykalne cięcie włosów to zawsze zapowiedź nowego rozdziału życia. Idzie nowe. Moje. Bądźcie ze mną. A Tobie, Olu @aleksandraoleczekhairstylist dziękuję, że mnie wysłuchałaś. Styliści fryzur zawsze byli najlepszymi terapeutami. Na koniec zdjęcie z filtrem i, uwierzcie lub nie, to jestem prawdziwa ja.

W piątkowy wieczór zadebiutowała w nowej fryzurze na czerwonym dywanie.

Monika Zamachowska na premierze sztuki Kwartet. Jak wyglądała?

W piątkowy wieczór dziennikarka zdecydowała się wyjść z domu i pojawiła w teatrze. Po zniesieniu obostrzeń znowu możemy korzystać z dobrodziejstw kultury.

W starannie uczesanych włosach, którym zapewne poświęciła sporo czasu, a także czarnej sukience oraz dodatkami w takim też kolorze, Monika Zamachowska pojawiła się na premierze sztuki Kwartet. Postawiła na delikatny makijaż i długie kolczyki. Na stopach miała lakierowane pantofle, a całość jej stylizacji dopełniła duża torebka.

Gwiazda wyglądała wręcz kwitnąco. Metamorfoza z początku lutego okazała się strzałem w 10. Zajrzyjcie do naszej galerii. Jak wam się podoba nowa fryzura byłej gwiazdy TVP?


Monika Zamachowska na premierze sztuki

Monika Zamachowska na premierze sztuki

Monika Zamachowska na premierze sztuki

Monika Zamachowska na premierze sztuki

Monika Zamachowska na premierze sztuki

Monika Zamachowska na premierze sztuki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×