Szukaj

Monika Zamachowska rozpisała się o samotności. Powiało melancholią, ale tylko na początku. Gwiazda znalazła pocieszenie

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska pracuje w czasie pandemii koronawirusa i nie narzeka na brak zajęć. Dodała zdjęcie, na którym zaprezentowała nową stylizację. Internauci są zachwyceni

Monika Zamachowska w tym roku miała świętować siódmą rocznicę małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Małżonkowie się rozstali, co dziennikarka potwierdziła tuż przed Wielkanocą. Udzieliła wywiadu rzeki, w którym opowiedziała o szczegółach. Odsłoniła smutne kulisy, w tym ten, że jej mama od początku nie mogła zaakceptować tego związku:

Mama bardzo przeżywa mój potencjalny trzeci rozwód. Nigdy nie miała dobrej relacji z moim mężem, ma bardzo smutne refleksje dotyczące przyczyn rozpadu tego związku. Chcę więc pojechać do niej, porozmawiać i ją wesprzeć.

Monika Zamachowska w drodze do pracy. Jak wygląda?

Zamachowska, odkąd rozstała się z mężem, skupia się na pracy. Regularnie dzieli się z internautami wpisami, w których zdradza wybrane kulisy życia prywatnego. Ujawniła m.in., jak zagospodarowała przestrzeń, którą zyskała po wyprowadzce Zbyszka. Czujni internauci dostrzegli, że oprócz pianina, zniknęła jeszcze jedna cenna rzecz (zdjęcie znajdziesz tutaj).

W czwartek Monika Zamachowska pokazała, w co ubrała się do pracy. Dodała zdjęcie, na którym pozuje w windzie. Ma na sobie jasną marynarkę, którą połączyła z ciemną bluzką z głębokim dekoltem oraz kremowymi spodniami. Postawiła na płaskie buty. Na twarzy ma maseczkę.

Dziennikarka w opisie skomentowała pracę w czasie pandemii koronawirusa. Mówi, że z utęsknieniem wspomina czas, w którym można było poznać nowych ludzi:

Praca w pandemii. Wiem, że był czas się przyzwyczaić, ale wciąż z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy w robocie poznawało się nowych, ciekawych ludzi. Można było spotkać się, pogadać, zadzierzgnąć znajomość nawet w windzie. Dzisiaj raczej samotnie, raczej z wzrokiem wbitym w podłogę, z maseczką na twarzy.

Monika mimo wszystko nie traci optymizmu i stara się widzieć szklankę do połowy pełną:

No ale jest praca. A tę trzeba szanować nade wszystko. Bardzo Was pozdrawiam z mojej własnej emigracji wewnętrznej. Szanujcie swoje życie, jakie by nie było. #narobocie #wpandemii #samotność #cóżpoludziach

Wpis zachwycił internautów, którzy w komentarzach podkreślali, że zgadzają się z jej słowami:

  • Pięknie wyjęte również z mojej Duszy… Szanujmy to życie – tak szybko przemija.
  • Cudnie Pani wygląda i jak zwykle mądre słowa.
  • Ładne zdjęcie.

Jeden poszedł o krok dalej i dostrzegł inspirację zdjęciem Dawida Wolińskiego:

Pomysł z Wolińskiego, fotka z windy. Pozdrawiam p.Moniko

Projektant Top Model regularnie udostępnia fotografie zrobione w windzie. Też dostrzegacie tę inspirację?


Monika Zamachowska w drodze do pracy

Monika Zamachowska w drodze do pracy

Monika Zamachowska i Zosia Malcolm

Monika Zamachowska i Zosia Malcolm

Monika Zamachowska odwiedziła fryzjera

Monika Zamachowska odwiedziła fryzjera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×