Szukaj

Monika Zamachowska zaliczyła wpadkę na imprezie. Dziś wszyscy mówią o jej pośladkach

Monika Zamachowska na imprezie pokazała pośladki

Monika Zamachowska na imprezie pokazała pośladki

Monika Zamachowska pojawiła się na imprezie i zaliczyła drobną wpadkę - pokazała pośladki. Jak skomentowała całą sytuację? Widać, że dystansu jej nie brakuje.

Monika Zamachowska przez lata była gwiazdą polskiej telewizji. Pojawiała się m.in. w Pytaniu na śniadanie, gdzie występowała w roli prowadzącej. Początkowo towarzyszył je Michał Olszański, który został zwolniony, a jego miejsce zajął Olek Sikora. Chociaż wydawało się, że dziennikarka ma na tyle silną pozycję, że nic jej nie zagraża, nieoczekiwanie zakończono z nią współpracę.

Kiedy jej przygoda z TVP dobiegła końca, Monika zachowała klasę. Dowodem mogą być słowa, które wypowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Przyznała, że:

Nikt nie jest przyssany do stanowiska, szczególnie w telewizji. Moim zdaniem powinni jednak decydować widzowie, kogo chcą oglądać. Ale ja jestem tylko prostą prezenterką i to już posuniętą w latach. Miałam super czas w telewizji polskiej i tej telewizji zawdzięczam to, że zrobiła mi nazwisko. A jeśli nie chce z niego więcej korzystać, to nie jest to moja wina.

Monika Zamachowska zaliczyła wpadkę. Jak ją skomentowała?

Chociaż dziennikarka pożegnała się z telewizją, nie zamierza siedzieć w domu. Co jakiś czas pojawia się na branżowych wydarzeniach, tak jak ostatnio, gdy pojawiła się w jednym z warszawskich kin. W towarzystwie męża błyszczała na ściance, cierpliwie pozując do zdjęć fotoreporterów.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski razem pozują do zdjęć

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski razem pozują do zdjęć

Chociaż wyglądała idealnie, nie obeszło się bez drobnej wpadki – szew w spodniach dziennikarki pękł. Z racji tego, że mieścił się na pośladkach, zauważyli go paparazzi. Sprzedali zdjęcia jednej z gazet, która umieściła je na pierwszej stronie.

Na reakcję Moniki długo czekać nie trzeba było. Kilka godzin później wspomnianą okładkę umieściła na swoim Instagramie, w podpisie z dystansem odnosząc się do całej sytuacji:

Tak, to są moje pośladki. Niezłe zresztą, tak uważam, jak na panią pod pięćdziesiątkę. Próbuję znaleźć pozytywy tej sytuacji i takie mam: dzięki pękniętemu szwowi opera trafiła na pierwsze strony gazet! Ot co.

Zachowaniem Moniki byli zachwyceni jej obserwatorzy. W komentarzach pisali, że:

  • Widać, że ćwiczone, a reszta – milczeniem.
  • Kocham Twój dystans.
  • Pozdrawiam serdecznie i gratuluję tak pięknie napiętych pośladków.
  • Niejedna by chciała taka figurę jak ma Pani Moniko.
  • Brawo za dystans i ripostę!

Zobacz także: Monika Zamachowska ma nową fryzurę. Po zwolnieniu z TVP przeszła metamorfozę


Monika Zamachowska na okładce tabloidu

Monika Zamachowska na okładce tabloidu

Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski

Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski

Monika Zamachowska na premierze

Monika Zamachowska na premierze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×