Szukaj

Monika Zamachowska zaliczyła wpadkę na imprezie. Dziś wszyscy mówią o jej pośladkach

Monika Zamachowska pojawiła się na imprezie i zaliczyła drobną wpadkę - pokazała pośladki. Jak skomentowała całą sytuację? Widać, że dystansu jej nie brakuje.
Monika Zamachowska na imprezie pokazała pośladki

Monika Zamachowska na imprezie pokazała pośladki

Monika Zamachowska przez lata była gwiazdą polskiej telewizji. Pojawiała się m.in. w Pytaniu na śniadanie, gdzie występowała w roli prowadzącej. Początkowo towarzyszył je Michał Olszański, który został zwolniony, a jego miejsce zajął Olek Sikora. Chociaż wydawało się, że dziennikarka ma na tyle silną pozycję, że nic jej nie zagraża, nieoczekiwanie zakończono z nią współpracę.

Kiedy jej przygoda z TVP dobiegła końca, Monika zachowała klasę. Dowodem mogą być słowa, które wypowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Przyznała, że:

Nikt nie jest przyssany do stanowiska, szczególnie w telewizji. Moim zdaniem powinni jednak decydować widzowie, kogo chcą oglądać. Ale ja jestem tylko prostą prezenterką i to już posuniętą w latach. Miałam super czas w telewizji polskiej i tej telewizji zawdzięczam to, że zrobiła mi nazwisko. A jeśli nie chce z niego więcej korzystać, to nie jest to moja wina.

Monika Zamachowska zaliczyła wpadkę. Jak ją skomentowała?

Chociaż dziennikarka pożegnała się z telewizją, nie zamierza siedzieć w domu. Co jakiś czas pojawia się na branżowych wydarzeniach, tak jak ostatnio, gdy pojawiła się w jednym z warszawskich kin. W towarzystwie męża błyszczała na ściance, cierpliwie pozując do zdjęć fotoreporterów.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski razem pozują do zdjęć

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski razem pozują do zdjęć

Chociaż wyglądała idealnie, nie obeszło się bez drobnej wpadki – szew w spodniach dziennikarki pękł. Z racji tego, że mieścił się na pośladkach, zauważyli go paparazzi. Sprzedali zdjęcia jednej z gazet, która umieściła je na pierwszej stronie.

Na reakcję Moniki długo czekać nie trzeba było. Kilka godzin później wspomnianą okładkę umieściła na swoim Instagramie, w podpisie z dystansem odnosząc się do całej sytuacji:

Tak, to są moje pośladki. Niezłe zresztą, tak uważam, jak na panią pod pięćdziesiątkę. Próbuję znaleźć pozytywy tej sytuacji i takie mam: dzięki pękniętemu szwowi opera trafiła na pierwsze strony gazet! Ot co.

Zachowaniem Moniki byli zachwyceni jej obserwatorzy. W komentarzach pisali, że:

  • Widać, że ćwiczone, a reszta – milczeniem.
  • Kocham Twój dystans.
  • Pozdrawiam serdecznie i gratuluję tak pięknie napiętych pośladków.
  • Niejedna by chciała taka figurę jak ma Pani Moniko.
  • Brawo za dystans i ripostę!

Zobacz także: Monika Zamachowska ma nową fryzurę. Po zwolnieniu z TVP przeszła metamorfozę


Monika Zamachowska na okładce tabloidu

Monika Zamachowska na okładce tabloidu

Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski

Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski

Monika Zamachowska na premierze

Monika Zamachowska na premierze

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×