Szukaj

Monika Zamachowska pokazała córkę! Dostała pierwszą dużą rolę: „Stało się”

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska ma dwoje dzieci ze swojego małżeństwa z Jamie Malcolmem. Są już nastolatkami, a dziennikarka chętnie się chwali ich sukcesami. Na Instagramie opublikowała zdjęcie swojej córki. Zobaczcie, Zosia wyrasta na gwiazdę.

Monika Zamachowska, to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Gwiazda chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiają się najróżniejsze zdjęcia: z planu programu Pytanie na śniadanie, z imprez, a także prywatnego życia. Ostatnio opublikowała zdjęcie córki.

Zobacz: Monika Zamachowska w stroju szalonej nastolatki zachwyca się festiwalem Jurka Owsiaka! Gwiazda TVP pierwszy raz w życiu poczuła powiew wolności!

Zosia Malcolm – gwiazdą musicalu

Okazuje się, że córka Moniki Zamachowskiej jest bardzo utalentowana. Zagrała w spektaklu Przerwana cisza w warszawskiej Operze Kameralnej. Dumna mama umieściła zdjęcie z premiery na swoim Instagramie.

Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu „Przerwana cisza” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty. Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: „was just happy to be here”…. Leć wysoko, najdroższa! – napisała dziennikarka.

Z wpisu wyraźnie widać, że Monikę Zamachowską i jej córkę łączy silna więź, a Zosia może liczyć na wsparcie swojej mamy. Pojawiła się tez refleksja nad szybko płynącym czasem. Okazuje się, że na premierze pojawił się też biologiczny ojciec Zosi, Jamie Malcolm, na którego również dziewczyna może liczyć.

I dziękuję tacie Zosi, @jamiemalc747 że był wczoraj z nami- pisze dalej Monika Richardson.

Z takim wsparciem rodziców, łatwiej będzie podbijać polskie sceny teatralne.

View this post on Instagram

Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu „Przerwana cisza” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty. Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: „was just happy to be here”…. Leć wysoko, najdroższa! …………………… Dziękuję: @znanieckioff @alicja.wegorzewska @krzesimirdebski #henrykskarżyński I dziękuję tacie Zosi, @jamiemalc747 że był wczoraj z nami. #wzrusz #duma #dumnamama #dumnirodzice???????? #musical #świetnedzieciaki #warszawskaoperakameralna #przerwanacisza

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on

Jak zareagowali na wpis internauci?

Monika Zamachowska ma stałe grono obserwujących. Jej fani szybko zareagowali na informacje przekazaną przez dumną mamę.

  • Gratuluje Pani Moniko,córka piękna i zdolna jak Mama.
  • Gratulacje, córka piękna i zdolna. Wszystkiego dobrego dla Was.
  • Pięknie. Gratulacje dla Pani i Zosi – padają serdeczne komentarze.

Dzieci szybko rosną, a widać, że Zosia planuje związać się w jakiś sposób z polskim show biznesem, kto nie wesprze jej lepiej niż Monika Zamachowska?

Zobacz: Grażyna Wolszczak i Monika Zamachowska zdradziły nam sekret swojej smukłej sylwetki! Komu pomagają dieta i ćwiczenia, a kto wręcz ich unika? [WIDEO]


Monika Zamachowska - córka

Monika Zamachowska - córka

Monika Zamachowska z córką

Monika Zamachowska z córką

Monika Zamachowska z córką - Party urodziny, 10 lat (2017)

Monika Zamachowska z córką - Party urodziny, 10 lat (2017)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×