Szukaj

Monika Zamachowska oficjalnie odpowiedziała na plotki o zwolnieniu z TVP: „Rozczarowanych przepraszam”. Pisze też o Michale Olszańskim

Monika Zamachowska i Michał Olszański

Monika Zamachowska i Michał Olszański

Monika Zamachowska drżała o swoją posadę w TVP. Niedawno z pracą w Pytaniu na śniadanie musiał pożegnać się jej partner z wizji Michał Olszański. Dziennikarka przebywa obecnie nad polskim morzem, ale z jej wpisów na Instagramie wynika, że nie do końca potrafi się zrelaksować. Czy Zamachowskiej udało się zachować pracę?

Niedawno informowaliśmy o niezbyt miłych okolicznościach, w jakich pracę w TVP stracił Michał Olszański, wieloletni partner antenowy Moniki Zamachowskiej. Wiadomo było, że i dziennikarka boi się, że podzieli los kolegi. Co prawda pojechała na wakacje z rodziną, ale niestety nie do końca mogła się zrelaksować.

W mediach pojawiły się nawet spekulacje na temat tego, kto zastąpi ją w Pytaniu na śniadanie. Niepokój dziennikarki potwierdzają jej wpisy na Instagramie.

  • Wiecie ile złej energii człowiek może się pozbyć w ciągu 10 kilometrowego szusu na rolkach? Dużo. Chociaż pokłady tejże wydają się chwilowo nieskończone. #miłychwakacji #staramsię #oddychamnosem #nabieramdystansu – napisała przy zdjęciu w łyżworolkach.
  • A tak w ogóle, jest fajnie. Tylko, jeśli mogę Was prosić, odpuście mi na kilka dni, dobrze? W przyszłym roku mija 25 lat mojej pracy w TVP i jeśli czegoś się przez ten czas nauczyłam, to tego, żeby milczeć. Tyle o tym. #jeszczepięćdni #spokoju #proszę #potrzebuję – mówił kolejny wpis, tym razem przy wejściu na plażę w Sopocie.
  • I wydech… Bardzo, bardzo już potrzebuję. Dzisiaj nie jest dobry dzień. #tydzieńwolnego #poproszęosłońce #zdziećmi #zmamą #bałtyk – i takie zwierzenie się pojawiło, na dowód stresu, jaki przeżywała dziennikarka.
Monika Zamachowska zostaje w TVP

Monika Zamachowska zapowiedziała, że tak łatwo się nie podda i, że powalczy o swoją posadę w TVP. Teraz już możemy odetchnąć z ulgą, wiadomo, że prezenterka utrzymała pracę w Telewizji Polskiej. Zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie i podpisała je komentarzem, który nie pozostawia wątpliwości.

Drodzy, Szanowni, Kochani! Dzięki za kciuki i ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w „Pytaniu na Śniadanie. Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda. A dzisiaj urodziny ma @misiekolszanski. 65-te. Napiszecie do niego? Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam z przepastnych, woroniczowskich korytarzy. Wasza M. #tvp2 #naworonicza #pozdrowieniadlawszystkich – napisała dziennikarka.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować Monice Zamachowskiej oraz spełnić jej prośbę i  napisać życzenia urodzinowe Michałowi Olszańskiemu. Sto lat, panie Michale!

 

View this post on Instagram

Drodzy, Szanowni, Kochani! Dzięki za kciuki j ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w „Pytaniu na Śniadanie”. Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda. A dzisiaj urodziny ma @misiekolszanski. 65-te. Napiszecie do niego? Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam z przepastnych, woroniczowskich korytarzy. Wasza M. #tvp2 #naworonicza #pozdrowieniadlawszystkich

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on

Zobacz: Monika Zamachowska zapowiedziała walkę! Czy to oznacza, że pożegna się z „Pytaniem na śniadanie”?

Zobacz: Monika Zamachowska o zwolnieniu Michała Olszańskiego. Gwiazda swoim komentarzem wbiła gwóźdź do trumny dziennikarza

Zobacz: Gwiazdy wybrały najlepsze SPA: Natalia Kukulska, Anita Sokołowska, Beata Sadowska, Monika Zamachowska


Monika Zamachowska znowu na Woronicza

Monika Zamachowska znowu na Woronicza

Monika Zamachowska na rolkach

Monika Zamachowska na rolkach

Monika Zamachowska nad Bałtykiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×