Monika Zamachowska tonie w ofertach pracy! Jedną otrzymała z… TVP. Oj, ma w czym przebierać

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska po zwolnieniu z Pytania na śniadanie tonie w ofertach pracy! Gwiazda dostała ciekawe propozycje, w tym jedną z… TVP.

Zwolnienie Moniki Zamachowskiej z TVP po niemal 25 latach pracy nie obeszło się bez echa. Dziennikarka nie kryła swojego zaskoczenia i niezadowolenia z sytuacji. W Pytaniu na śniadanie zastąpiła ją nowa prowadząca – Małgorzata Tomaszewska-Słomina – ze znacznie mniejszym doświadczeniem. Dotychczas dała się poznać jako dziennikarka Pudelka i uczestniczka Tańca z gwiazdami, z którego odpadła w trzecim odcinku.

Zobacz: Małgorzata Tomaszewska obcięła włosy! Teraz wygląda jak seksowniejsza wersja Moniki Zamachowskiej!

Nowa praca Moniki Zamachowskiej

Do tej pory dziennikarka nie komentowała swojego zwolnienia z porannego programu. Wpis, który zamieściła dzisiaj, jest pierwszym od czasu rewolucji w jej życiu zawodowym.

Monika w swojej najnowszej publikacji na Instagramie pochwaliła się licznymi ofertami pracy, jakie otrzymała zaraz po zwolnieniu z TVP. Nie powinno to nikogo dziwić. W końcu dziennikarka uchodzi za specjalistę w swoim fachu, ma wierną publiczność i jedno z najbardziej szanowanych nazwisk w branży.

I wydech… Dostałam dzisiaj trzy propozycje pracy i jedną reklamową. Co robić? Przez 25 lat pracy w jednym miejscu człowiek trochę zapomina, jak to jest odcinać kupony od nazwiska, od osiągnięć, od marki, którą się stałam dzięki TVP. Tymczasem TVP potwierdza ofertę prowadzenia koncertu kolęd, ktoś tam dzwoni, próbuje coś doradzać… Potrzebuję teraz długiego weekendu, żeby sobie to wszystko poukładać. Wszelkie sugestie mile widziane. Dzięki, że jesteście. #dylematy #życietograwyborów #samaniewiem #jakżyćpaniepremierze

Na szczególną uwagę zasługuje wątek dotyczący TVP, z którego wynika, że koniec kariery Zamachowskiej w Telewizji Polskiej nie jest jeszcze przesądzony. Bardzo prawdopodobne, że wkrótce zobaczymy Monikę w roli prowadzącej jeden ze świątecznych koncertów w Dwójce. Pytanie tylko, czy gwiazda zdecyduje się przyjąć propozycję.

Zobacz: Joanna Racewicz nie kryje oburzenia po zwolnieniu Moniki Zamachowskiej z TVP. W dwóch zdaniach podsumowała decyzję stacji [WIDEO]

View this post on Instagram

I wydech… Dostałam dzisiaj trzy propozycje pracy i jedną reklamową. Co robić? Przez 25 lat pracy w jednym miejscu człowiek trochę zapomina, jak to jest odcinać kupony od nazwiska, od osiągnięć, od marki, którą się stałam dzięki TVP. Tymczasem TVP potwierdza ofertę prowadzenia koncertu kolęd, ktoś tam dzwoni, próbuje coś doradzać… Potrzebuję tego długiego weekendu, żeby sobie to wszystko poukładać. Wszelkie sugestie mile widziane. Dzięki, że jesteście❤️ ———- #dylematy #życietograwyborów #samaniewiem #jakżyćpaniepremierze

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on


Monika Zamachowska na ściance

Monika Zamachowska na ściance

Monika Zamachowska – Kurier, premiera filmu

Monika Zamachowska – Kurier, premiera filmu

Monika Zamachowska – otwarcie nowego studia

Monika Zamachowska – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×